Zaćmienie Słońca

20 marca 2015 roku, przedszkolaki z grupy 4 – latków, obserwowały bardzo rzadkie zjawisko zaćmienia słońca.

I Przedszkolny Konkurs Recytatorski pt. "Mój ulub

13 marca 2015 roku, w naszym przedszkolu odbył się I Przedszkolny Konkurs Recytatorski pt. „Mój ulubiony wiersz”.

"Wiosna u Celtów" - zajęcia biblioteczne

12 marca 2015 roku, dzieci z grupy 5,6 – latków wzięły udział w zajęciach bibliotecznych, na których dowiedziały się jak Celtowie witali wiosnę.

"Dbajmy o czystość wody" - spotkanie ze Zdrojkie

11 marca 2015 roku, dzieci z grupy 4, 5 – latków w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej „Mamo, tato, wolę wodę!”, pogłębiały wiedzę na temat pochodzenia wody i jej ochrony.

"Wesołe bajki" - spotkanie czytelnicze

11 marca 2015 roku, odbyło się kolejne czytelnicze spotkanie z panią bibliotekarką. Dzieci poznały książeczkę Agnieszki Frączek pt. „Wesołe bajki”.

Pokaz tańca nowoczesnego

10 marca 2015 roku, nasze przedszkole odwiedzili instruktorzy tańca z firmy Dance4You Fitness Club w Będzinie, którzy chcieli pokazać swoje umiejętności i zarazić dzieci swoją pasją.

Dzień Kobiet 2015

9 marca 2015 roku, dzieci z grupy 4 – latków obchodziły nieco spóźniony Dzień Kobiet.

Celtyckie zaklęcia - zajęcia biblioteczne

3 marca 2015 roku, dzieci z grupy 4, 5 – latków wzięły udział w zajęciach bibliotecznych. Spotkanie poświęcone było Celtyckim zaklęciom.

Dzień Otwarty 2015

27 lutego 2015 roku, nasze przedszkole otworzyło swoje drzwi dla dzieci i ich rodziców/opiekunów, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola a chciałyby rozpocząć przygodę z naszym przedszkolem od września 2015 roku.

"Płatki nieziemskiej róży" - Baśniowa Kapela

26 lutego 2015 roku, po raz kolejny gościliśmy artystów z Baśniowej Kapeli – Państwa Szafrańców z przedstawieniem muzycznym pt. „Płatki nieziemskiej róży”.