Pasowanie na czytelnika - zajęcia biblioteczne

12 maja 2015 roku, grupa 4,5 – latków wzięła udział w uroczystości pasowania na czytelnika w Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi.

Dzień Bibliotekarza - zajęcia biblioteczne

7 maja 2015 roku, dzieci z grupy 5, 6 – latków wzięły udział w zajęciach bibliotecznych w Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi. 8 maja obchodzony jest Dzień Bibliotekarza – i właśnie temu świętu poświęcone było dzisiejsze spotkanie.

"Odkryj Kosmos ze złotym Misiem Haribo" - program

Dzieci z grupy 4 – latków, przystąpiły do XIV edycji programu edukacyjnego Akademia Misia Haribo pt. „Odkryj kosmos ze złotym Misiem Haribo”.

Podziękowania - Zbieram 1%

Miło nam Państwa poinformować, że zakończyła się kolejna edycja akcji „Zbieram 1% dla mojego przedszkola” – etap rozliczenia z urzędem skarbowym – mamy już za sobą.

"Granie i drganie - czyli skąd się bierze dźwi

5 maja 2015 roku, wszystkie przedszkolaki wzięły udział w kolejnych warsztatach firmy edukacyjnej Wesoły Odkrywca pt. „Granie i drganie - czyli skąd się bierze dźwięk”.

Dzień Ziemi 2015

22 kwietnia 2015 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi.

"A wiosna przyszła pieszo" - Przegląd Poezji Dzi

16 kwietnia 2015 roku, w Klubie im. Jana Kiepury w Sosnowcu, odbył się XV Jubileuszowy Przegląd Poezji Dziecięcej pt. „A wiosna przyszła pieszo” organizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 12 w Sosnowcu. Nasze przedszkole w tym konkursie reprezentowała Wiktorka Kidawa z grupy 5,6 – latków.

"Radio Smyk SM" - Baśniowa Kapela

15 kwietna 2015 roku, gościliśmy w naszym przedszkolu „Baśniową Kapelę” Państwa Szafrańców, z opowieścią muzyczną pt. „Radio Smyk SM”.

„Bajki Jeana de La Fontaine'a” - zajęcia bibl

14 kwietna 2015 roku, dzieci z grupy 5, 6 – latków wzięły udział w zajęciach bibliotecznych. Tematyka spotkania „Bajki Jeana de La Fontaine'a” – poświęcona była 320 rocznicy śmierci pisarza.

Wystawa prac plastycznych w SDK ODEON

14 kwietnia 2015 roku, dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w uroczystym otwarciu wystawy prac plastycznych w SDK ODEON w Czeladzi. W galerii SDK można zobaczyć prace plastyczne naszych przedszkolaków z każdej grupy wiekowej.