Dzień Przedszkolaka 2014

22 września 2014 roku, nasze przedszkolaki obchodziły swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który przypada na 20 września.

Sprzątanie Świata 2014 - "Turysto - Szanuj środ

19 września 2014 roku, dzieci z grup 4, 5 i 6 – latków wzięły udział w międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata 2014 – Polska”. Hasło tegorocznej akcji brzmiało „Turysto – Szanuj środowisko”.

Starszaki w Małej Strażnicy w Katowicach

16 września 2014 roku, dzieci z grupy najstarszej odwiedziły Małą Strażnicę czyli Centrum Edukacji Bezpieczeństwa, która jest jedną z nielicznych w Polsce sal edukacyjnych dla najmłodszych otwartą w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 w Katowicach.

4 - latki na Zamku w Będzinie

16 września 2014 roku, dzieci z grupy 4 – latków pojechały na wycieczkę do Będzina, aby zwiedzić XIV-wieczny Zamek oraz Wzgórze Zamkowe.

"Pary nie do wiary" - spotkanie czytelnicze

Od kilku lat w naszym przedszkolu organizowane są raz w miesiącu, czytelnicze spotkania dzieci z paniami z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. I w tym roku szkolnym kontynuujemy nasze spotkania, tak więc 11 września 2014 roku, odbyło się pierwsze powakacyjne czytanie. Dzieci poznały tomik wierszy Urszuli Kozłowskiej „Pary nie do wiary”.

Pierwsze dni w przedszkolu

Minął pierwszy tydzień naszego przedszkolnego życia w nowym roku szkolnym 2014/15. Wszystkie dzieci dobrze już wiedzą, jak wygląda ich rytm dnia w przedszkolu. Przybyło do naszego grona sporo nowych przedszkolaków.

Witamy w nowym roku 2014/15 !!!

Witamy wszystkie dzieci i ich rodziców/opiekunów w nowym roku przedszkolnym 2014/2015.