• Pierwsza
"Cztery pory roku" - spotkanie czytelnicze

9 października 2014 roku, odbyło się kolejne czytelnicze spotkanie z panią Ewą. Dzisiaj dzieci poznały fragmenty wierszy i opowiadań polskich autorów z książki "Cztery pory roku".

Dzień Ziemniaka 2014

7 października 2014 roku, w naszym przedszkolu dzieci z grup 3 i 5 – latków obchodziły Dzień Ziemniaka.

"Zabawy słowem" - zajęcia biblioteczne

7 października 2014 roku, dzieci z grupy 5, 6 – latków wzięły udział w zajęciach bibliotecznych. Tematyka spotkania „Zabawy słowem” poświęcona była twórczości pisarki Agnieszki Frączek z okazji jej 45 urodzin.

Wycieczka do Nadleśnictwa w Siewierzu oraz Dzień

6 października 2014 roku, dzieci z grup 4 i 6 – latków pojechały na wycieczkę do Nadleśnictwa w Siewierzu. Wycieczka zakończyła się pieczeniem ziemniaków w ramach obchodów Dnia Ziemniaka.

Światowy Dzień Zwierząt 2014

3 października 2014 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Była to świetna szansa na zwrócenie uwagi przedszkolaków na los zwierząt oraz uświadomienie im jak należy dbać o zwierzęta, otaczać je opieką, szacunkiem i nie krzywdzić.

W sklepie zoologicznym „Fantom” w Czeladzi - w

3 października 2014 roku, dzieci z grupy 4 - latków z okazji Światowego Dnia Zwierząt odwiedziły sklep zoologiczny „Fantom” w Czeladzi.

Spotkanie z Muminkami - zajęcia biblioteczne

2 października 2014 roku, dzieci z grupy 4, 5 – latków wzięły udział po raz pierwszy w tym roku szkolnym w zajęciach bibliotecznych poświęconych twórczości Tove Jansson, która wymyśliła Muminki.

Dzień Chłopaka 2014

30 września 2014 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

"Wesoła szkoła" - Teatr Lalek Pinokio

25 września 2014 roku, nasze przedszkole odwiedził Teatr Lalek Pinokio z Nowego Sącza z przedstawieniem kukiełkowym pt. „Wesoła szkoła”.

4, 5 - latki w Małej Strażnicy w Katowicach

23 września 2014 roku, dzieci z grupy 4, 5 – latków odwiedziły Małą Strażnicę czyli Centrum Edukacji Bezpieczeństwa w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 w Katowicach, po której oprowadzili je strażacy w roli przewodników.

• Pierwsza