Jasełka 2014

18 grudnia 2014 roku, w naszym przedszkolu wystawiliśmy Jasełka, w których uczestniczyły wszystkie dzieci.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Jasełka 2014
Podsumowanie akcji "Góra Grosza"

Z radością informujemy, że w ramach akcji „Góra Grosza 2014” zorganizowanej w naszym przedszkolu od 24 listopada do 5 grudnia 2014 roku, po zliczeniu wszystkich pieniążków jakie udało się zebrać dzieciom wraz ze swoimi rodzicami/opiekunami, ogłaszamy, że zebraliśmy 36 zł. 10 gr.

"Anioły i aniołki" - spotkanie czytelnicze

16 grudnia 2014 roku, dzieci z grupy 5, 6 – latków wzięły udział w zajęciach bibliotecznych. W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, tematyka spotkania poświęcona była „Aniołom”.

Świąteczny Kiermasz Ciast

16 grudnia 2014 roku, w naszym przedszkolu z inicjatywy Rady Rodziców został zorganizowany Świąteczny Kiermasz Ciast.

"Opowieści z mydlanej banieczki" - Baśniowa Kape

11 grudnia 2014 roku, po raz kolejny gościliśmy artystów z Baśniowej Kapeli – Państwa Szafrańców z przedstawieniem muzycznym pt. „Opowieści z mydlanej banieczki”.

Zajęcia otwarte z tańca

9 i 10 grudnia 2014 roku, odbyły się zajęcia otwarte z tańca w ramach zajęć dodatkowych jakie są prowadzone w naszym przedszkolu przez Panią Kasię.

Zajęcia otwarte z języka angielskiego

10 grudnia 2014 roku, w przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte z języka angielskiego w ramach zajęć dodatkowych, które poprowadziła Pani Katarzyna.

"Święty Mikołaj i maleńki renifer"-spotkanie c

9 grudnia 2014 roku, odbyło się kolejne czytelnicze spotkanie z panią bibliotekarką. Dzieci poznały książkę pt. „Święty Mikołaj i maleńki renifer”.

Mikołaj 2014

8 grudnia 2014 roku, nasze przedszkole odwiedził Mikołaj ze swoim pomocnikiem Elfem.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mikołaj 2014
Spotkanie z Mikołajem w Sali Zabaw "Świat Dory"

4 i 5 grudnia 2014 roku, dzieci z naszego przedszkola pojechały na spotkanie z Mikołajem i Elfami do Sali Zabaw „Świat Dory” w Katowicach.