"Kocham was moje zajączki" - spotkanie czytelnicz

8 kwietnia 2015 roku, odbyło się kolejne czytelnicze spotkanie z panią bibliotekarką. Przedszkolaki poznały niezwykłą opowieść o miłości rodziców i dzieci w książce pt. „Kocham was moje zajączki”.

Światowy Dzień Zdrowia

7 i 8 kwietna 2015 roku, dzieci 4 – letnie obchodziły Światowy Dzień Zdrowia.

Życzenia wielkanocne !!!

Wesołych Świąt Wielkanocnych !!!

"Książki zabawki" - zajęcia biblioteczne

2 kwietnia 2015 roku, dzieci z grupy 4, 5 – latków wzięły udział w zajęciach bibliotecznych. Tematyka spotkania poświęcona była „Książkom zabawkom, czyli Międzynarodowemu Dniu Książki dla Dzieci.

Konkurs wielkanocny - rozstrzygnięty !!!

1 kwietnia 2015 roku, został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Wielkanocna pisanka”, którego organizatorem była Rada Rodziców naszego przedszkola.

"Wielkanocna bajka" - przedstawienie teatralne 4 -

31 marca 2015 roku, dzieci z grupy 4 – latków wystawiły przedstawienie teatralne pt. „Wielkanocna bajka”.

Zajęcie pokazowe w SP2

31 marca 2015 roku, dzieci z grupy 5, 6 – latków uczestniczyły w zajęciach pokazowych z języka angielskiego, zorganizowanych przez nauczycieli z Miejskiego Zespołu Szkół – Szkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi.

"Czarowanie elektryzowanie" - warsztaty Wesoły Od

25 marca 2015 roku, wszystkie przedszkolaki wzięły udział w warsztatach firmy edukacyjnej Wesoły Odkrywca pt. „Czarowanie elektryzowanie”.

Rodzice/Opiekunowie czytają dzieciom w ramach akc

Wzorem minionych lat, nasze przedszkole, popierając ogólnopolską akcję „Cała Polska czyta dzieciom” kontynuuje cykliczne spotkania „Rodzice/Opiekunowie czytają dzieciom”. W tym roku szkolnym takie spotkania odbywają się w grupie 4, 5 – latków.

Powitanie wiosny

20 marca 2015 roku, spod naszego przedszkola wyruszył barwny korowód z Marzanną na czele w celu pożegnania zimy i powitania wiosny.