"Zróbmy coś dobrego" - Baśniowa Kapela

8 czerwca 2015 roku, po raz kolejny gościliśmy artystów z Baśniowej Kapeli – Państwa Szafrańców z przedstawieniem muzycznym pt. „Zróbmy coś dobrego”.

Dzień Dziecka na sportowo - "Mały Olimpijczyk"

1 czerwca 2015 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka na sportowo pod hasłem „Mały Olimpijczyk”.

"Z przedszkola na stadion"  - Dzień Dziecka

1 czerwca 2015 roku, dzieci z grupy 5, 6–latków wzięły udział w I edycji Dnia Dziecka pod hasłem „Z przedszkola na stadion”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź.

Sztolnia i Izba Regionalna w MZS w Czeladzi

29 maja 2015 roku, dzieci z grupy 5, 6 – latków zwiedziły Sztolnię i Izbę Regionalną w Miejskim Zespole Szkół w Czeladzi.

Dzień Mamy i Taty 2015

27 maja 2015 roku, odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość szczególna - świętowaliśmy bowiem Dzień Mamy i Taty.

"W izbie zagłębiowskiej" - wycieczka do Muzeum Z

22 maja 2015 roku, dzieci 4 – letnie wzięły udział w lekcji muzealnej „W izbie zagłębiowskiej” w Muzeum Zagłębia w Pałacu Mieroszewskich w Będzinie.

"Podwórkowi przyjaciele"- spotkanie czytelnicze

20 maja 2015 roku, odbyło się kolejne czytelnicze spotkanie z panią bibliotekarką. Dzisiaj poznaliśmy książeczki Marty Berowskiej z serii „Podwórkowi przyjaciele. Poznaj mój głos”.

"Przyjaciel Przyrody - konkurs ekologiczno - przyr

14 maja 2015 roku, trzyosobowa drużyna z grupy 4, 5 – latków pod opieka Pani Romy w składzie Ania K., Julia Sz. oraz Lena K., uczestniczyła w konkursie wiedzy ekologiczno – przyrodniczej pod hasłem ,,Przyjaciel Przyrody”, którego organizatorem było Przedszkole nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya w Czeladzi.