"Dzień Języka Ojczystego" - zajęcia biblioteczn

06 lutego 2020 roku, dzieci z grupy 5A, uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych pt. „Dzień Języka Ojczystego” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi. Celem spotkania było wzbudzenie zainteresowania polszczyzną, zwrócenie uwagi dzieci na poprawność wysławiania się. Pięciolatki wzięły także udział w grach i zabawach z wykorzystaniem polskich wyliczanek.

"Zimowa opowieść" - Teatr Uśmiech

31 stycznia 2020 roku, nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z Agencji Artystycznej Uśmiech z przedstawieniem teatralnym pt. „Zimowa opowieść”. Dzisiejsza historia opowiadała o niedźwiadku, który pomimo zimy nie mógł zasnąć. Szukał i próbował różnych sposobów, by zapaść w zimowy sen.

"Gucio zazdrości" - spotkanie czytelnicze

28 stycznia 2020 roku, odbyło się kolejne czytelnicze spotkania z paniami z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Dzisiaj dzieci poznały kolejną książkę z serii Uczucia Gucia pt. „Gucio zazdrości”. Wraz z Guciem – małym jednorożcem, dzieci dowiedziały się jak poradzić sobie z uczuciem zazdrości.

Życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka !!!

Wszystkim Babciom i Dziadkom, z okazji ich święta, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, długich lat życia oraz wszelkiej pomyślności.

Przekaż 1%

Gorąco zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w akcji PRZEKAŻ 1 % PODATKU.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Przekaż 1%
Podsumowanie akcji "Góra Grosza"

Z radością informujemy, że w ramach akcji „Góra Grosza” zorganizowanej w naszym przedszkolu od 25 listopada 2019 roku do 02 stycznia 2020 roku, po zliczeniu wszystkich pieniążków jakie udało się zebrać dzieciom wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami, ogłaszamy, że zebraliśmy 175 zł. 67 gr. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce.

Bal Przebierańców 2020

08 stycznia 2020 roku, w naszym przedszkolu odbył się Bal Przebierańców, który poprowadził DJ Wujek Misiek. Dzieci przybyły do przedszkola w niezwykle kolorowych i bajkowych strojach a sala zabaw zamieniła się w magiczny, kolorowy świat. Wszyscy chętnie się bawili przy znanych piosenkach i ochoczo uczestniczyli w różnych zabawach i konkursach organizowanych przez Wujka Miśka.

Zapisy na dyżur wakacyjny 2020 !!!

INFORMACJA NA TEMAT DYŻURU WAKACYJNEGO W 2020 ROKU

Świąteczne życzenia

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, żegnamy minione miesiące i pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Pragniemy przeżyć niepowtarzalne świąteczne chwile w pokoju i wzajemnej bliskości. Serdeczne życzenia: zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów, życzy cała społeczność Przedszkola Publicznego nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"

Jasełka oraz Kiermasz Świąteczny

20 grudnia 2019 roku, zgodnie z coroczną tradycją nasze przedszkole wystawiło Jasełka. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa pozwoliła wszystkim wczuć się w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Przedstawienie jasełkowe połączone było z Kiermaszem Świątecznym, który zorganizowała Rada Rodziców. Mamy nadzieje, że wszyscy poczuli magię Świąt Bożego Narodzenia.