• Ostatnia
Życzenia z okazji Dnia Taty !!!

Dzisiaj Dzień Taty !!!! Mojego Taty i wszystkich ojców na świecie ! Niosę dla Taty z ogródka kwiaty, zarzucę Tacie na szyję ręce. Powiem do ucha: Tatku posłuchaj, chcę Cię uściskać i nic więcej !!!

W tym tygodniu z języka angielskiego "Dni tygodnia, liczby, przeciwieństwa".

Pożegnanie Starszaków

10 czerwca 2020 roku, w naszym przedszkolu odbyło sie Pożegnanie Starszaków. W związku z zaistniałą trudną sytuacją związaną z koronawirusem pożegnanie odbyło sie na terenie ogrodu przedszkolnego z podziałem na dwie grupy. Pani Dyrektor wraz z panią Romą i Kasią podziękowały dzieciom za wspólnie spędzony czas w przedszkolu na zabawie i nauce i życzyły przyszłym uczniom powodzenia w szkole.

Tematem przewodnim w tym tygodniu są "Nasze ulubione piosenki". Zachęcamy do odtworzenia dzieciom kilku piosenek z tych najbardziej lubianych na zajęciach języka angielskiego.Pamiętajmy, żeby dzieci pokazywały różne czynności, udawały np. jakieś zwierzątko tak jak w piosenkach, jest to świetny sposób na zapamiętywanie słówek i dobrą zabawę.

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Kochane przedszkolaki z okazji waszego święta – Dnia Dziecka, życzymy wam, aby codziennie spotkało was coś miłego i dobrego, uśmiechu od ucha do ucha, od rana do wieczora, nieustannego odkrywania piękna i wspaniałości świata, rozwijania swoich licznych talentów oraz radosnego, twórczego i bezpiecznego pobytu w naszym słonecznym przedszkolu

Święto rodziców

Tydzień 25-28.05.2020 upłynął naszym przedszkolakom w domu pod hasłem "Święto rodziców". Dzieci zapoznały się różnymi wierszami, piosenkami oraz wykonywały laurki dla swoich rodziców. Także dzieci, które chodzą do przedszkola pamiętały o święcie Mam i wykonały dla nich laurki i serca.

Życzenia z okazji Dnia Mamy !!!

Wszystkim Mamom z okazji ich święta życzymy spełnienia marzeń, chwil wytchnienia, mnóstwa uśmiechów, zdrowia i radości.

Wstępne zapisy na dyżur wakacyjny !!!

Decyzją organu prowadzącego nasze przedszkole będzie pełniło dyżur wakacyjny w miesiącach lipiec i sierpień w godzinach 06.00 - 16.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o podjęcie przemyślanej decyzji w sprawie zapisu dziecka na dyżur i zgłoszenie tego faktu do wychowawców grup na podane adresy e-mailowe do 05 czerwca 2020 roku.

"My family – moja rodzina" - Tym razem tematem przewodnim jest rodzina. Powtarzamy nazwy członków rodziny, uczymy się i śpiewamy piosenki dla mamy i taty.

Uwaga Rodzice/Opiekunowie !!! Macie Państwo możliwość odebrania z przedszkola kart pracy dzieci w godzinach pracy placówki od 06.00 do 16.00. Zapraszamy.

• Ostatnia