Dzień Ziemi

21 kwietnia 2017 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Ziemi.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Ziemi
Światowy Dzień Książki

21 kwietnia 2017 roku, dzieci z grupy 0 świętowały Światowy Dzień Książki, który obchodzony jest 23 kwietnia. Święto to ma na celu promowanie czytelnictwa.

"Mam przyjaciela pszczelarza" - spotkanie czytelni

20 kwietnia 2017 roku, odbyło się comiesięczne czytelnicze spotkanie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Pani Ewa zapoznała dzieci z kolejną przygodą bohaterki z serii Mądra Mysz – Zuzia pt. „Mam przyjaciela pszczelarza".

Życzenia wielkanocne !!!

Wiele radości i pogody ducha na Święta Wielkiej Nocy życzy cała społeczność Przedszkola Nr 4 im. Słonecznego uśmiechu.

"Tańczyć każdy może" - zajęcia biblioteczne

13 kwietnia 2017 roku, dzieci z grupy 0A, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „Tańczyć każdy może” w Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi.

Światowy Dzień Szczura

4 kwietnia 2017 roku, dzieci z grupy 0, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt.  „4 kwietnia Światowy Dzień Szczura” w Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi.

"Calineczka" - Teatr Neon

30 marca 2017 roku, dzieci obejrzały spektakl teatralny pt. „Calineczka” w wykonaniu aktorów z Teatru Neon w Kopalni Kultury na Piaskach.

Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt. "Wier

28 marca 2017 roku w Kopalni Kultury na Piaskach odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt. ,,Wiersze Jana Brzechwy", którego organizatorem było Przedszkole Publiczne Nr 5 im. Przyjaciół Jeżyka Tuptusia w Czeladzi. Nasze przedszkole reprezentowało troje dzieci: Ania Mięsiak z grupy 0A, Magda Stencel i Miłosz Wójcik z grupy 0.

Międzypokoleniowy Turniej Gry w Kręgle w Domu Po

22 marca 2017 roku, dzieci z grupy 0A wzięły udział w Międzypokoleniowym Turnieju Gry w Kręgle w Domu Pomocy Społecznej „SENIOR” im. Jana Kaczmarka w Czeladzi. Przedszkolaki zostały zaproszone przez „seniorów” na rozegranie turnieju, w którym wzięły udział 3 drużyny.

Powitanie wiosny !!!

W naszym przedszkolu przyjął się zwyczaj żegnania zimy i witania nadchodzącej wiosny. W tym roku, pierwszy dzień wiosny powitaliśmy 21 marca. Wszystkie przedszkolaki przemaszerowały po osiedlowych uliczkach barwnym korowodem z Marzanną w poszukiwaniu pierwszych oznak wiosny.