Światowy Dzień Kota

17 lutego 2017 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. Zajęcia i zabawy zdominowała kocia tematyka. Ale największa atrakcją był niecodzienny gość – kotka Anitka.

Walentynki 2017

14 lutego 2017 roku, obchodziliśmy Walentynki. Dzisiejszy dzień upłynął na wzajemnym okazywaniu sobie życzliwości, dobroci i przyjaźni.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Walentynki 2017
"Na balu karnawałowym" - zajęcia biblioteczne

14 lutego 2017 roku, dzieci z grupy 0, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych w Filii Nr 1 MBP w Czeladzi pt. „Na balu karnawałowym”.

"Przygody Krasnala Pączka" - Teatr Kanon

9 lutego 2017 roku, nasze przedszkole odwiedzili aktorzy Teatru Kanon z Krakowa z przedstawieniem pt. „Przygody Krasnala Pączka”.

"Mam przyjaciółkę księgarkę" - spotkanie czyt

7 lutego 2017 roku, odbyło się comiesięczne czytelnicze spotkanie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Pani Ewa zapoznała dzieci z kolejną przygodą Myszy Zuzi pt. „Mam przyjaciółkę księgarkę”.

Reforma edukacji w Czeladzi

1 września 2017 r. w całym kraju rozpocznie się wdrażanie reformy edukacji. Główne zmiany wprowadzane reformą od r. sz. 2017/18 to przede wszystkim wprowadzenie 8-letniego kształcenia w szkołach podstawowych oraz brak naboru do gimnazjów. Nowe przepisy postawiły przed samorządami konieczność dostosowania sieci szkół do zmian wprowadzanych reformą.

Bal 2017

3 lutego 2017 roku, w naszym przedszkolu odbył się Bal Przebierańców, który poprowadził Wujek Misiek.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Bal 2017
"Dzień Pizzy" - zajęcia biblioteczne

2 lutego 2017 roku, dzieci z grupy 0A, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „Dzień Pizzy” w Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi.

Dzień Babci i Dziadka 2017

13 stycznia 2017 roku, świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Wszystkich powitała Pani dyrektor Barbara Węgrzyn, która złożyła życzenia zebranym gościom i zaprosiła do wysłuchania muzycznego koncertu pt. „Karnawałowa Gala Wiedeńska” w wykonaniu artystów agencji muzycznej VIOLINO.

"Mam przyjaciela kucharza" - spotkanie czytelnicze

10 stycznia 2017 roku, odbyło się comiesięczne czytelnicze spotkanie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Pani Ewa zapoznała dzieci z kolejną przygodą bohaterki z serii Mądra Mysz – Zuzia pt. „Mam przyjaciela kucharza”.