Andrzejki 2016

30 listopada 2016 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Andrzejki” czyli dzień spędzony na radosnych zabawach i wróżeniu.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Andrzejki 2016
"DOBRA SZKOŁA" - REFORMA EDUKACJI !!!

W związku z licznymi zapytaniami rodziców/opiekunów w sprawie reformy edukacji - Ministerstwo Edukacji Narodowej i Kuratorium Oświaty w Katowicach udzieliły informacji na swoich stronach internetowych na temat zmian w edukacji z punktu widzenia rodzica, ucznia, nauczyciela i organu prowadzącego szkołę. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

"W świecie dziecięcych baśni" - warsztaty dla r

29 listopada 2016 roku w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty dla rodziców/opiekunów pt. "W świecie dziecięcych baśni – jak baśnie pomagają porozumiewać się”, zorganizowane przez Czeladzką Akademię Rodzica.

"Dobre mydełko" - warsztaty mydlarskie

29 listopada 2016 roku, wszystkie dzieci uczestniczyły w niecodziennych twórczych warsztatach mydlarskich „Dobre mydełko”.

"Katarzynki" - zajęcia biblioteczne

29 listopada 2016 roku, dzieci z grupy 0, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „Katarzynki” w Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2016 roku, obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Spotkanie w ramach akcji "Bezpieczne Przedszkole"

22 listopada 2016 roku, do naszego przedszkola w ramach akcji „Bezpieczne przedszkole”, przyszły przedstawicielki Policji i Straży Miejskiej w Czeladzi.

Prawa Dziecka - to ważna sprawa!

18 listopada 2016 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka uchwalony przez Sejm RP w 2014 roku. Zgodnie z Konwencją Praw Dziecka, każde dziecko to Człowiek, posiadający swoje prawa.

"Kozucha Kłamczucha" - zajęcia biblioteczne

17 listopada 2016 roku, dzieci z grupy 0A, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych. Spotkanie poświęcone było życiu i twórczości pisarki Janiny Porazińskiej. Przedszkolaki poznały przygody kozy z opowiadania pt. „Kozucha kłamczucha”.

„Pojazdy dawniej i dziś” - spotkanie czytelni

15 listopada 2016 roku, odbyło się czytelnicze spotkanie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Pani Ewa zapoznała dzieci z kolejną przygodą bohaterki z serii Mądra Mysz – Zuzia pt. „Pojazdy dawniej i dziś. Na czterech kołach z epoki kamienia do dzisiaj”.