My się zimy nie boimy !!!

Zima zagościła u nas na dobre. Śnieg zasypał domy, drzewa, place i ulice. Zima to czas wesołych i beztroskich zabaw na śniegu.

Zwycięski projekt Budżetu Obywatelskiego - "Grod

Z przyjemnością informujemy, że w ubiegłorocznej (2016) edycji Budżetu Obywatelskiego wygrał projekt "Grodzisko zabaw od Juniora do Seniora". Bardzo dziękujemy za oddanie głosów !!!

Świąteczne i noworoczne życzenia !!!

Dyrektor wraz z personelem Przedszkola Nr 4 składa świąteczne życzenia !

Jasełka 2016

20 grudnia 2016 roku, zgodnie z tradycją nasze przedszkole wystawiło Jasełka przedstawiające narodziny Jezusa w SDK ODEON w Czeladzi. Dzieci w świątecznej scenerii i w pięknych strojach przy dźwiękach kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych pięknie przedstawiły czas narodzin Dzieciątka.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Jasełka 2016
Świąteczny Kiermasz Ciast

19 grudnia 2016 roku, w naszym przedszkolu z inicjatywy Rady Rodziców został zorganizowany Świąteczny Kiermasz Ciast.

Wyróżnienie za udział w XV Konkursie Twórczoś

15 grudnia 2016 roku, reprezentanci grupy 0 – Amelka Bielecka, Nikolka Stoczyńska i Konrad Wanatowicz – otrzymali wyróżnienie za udział w XV Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa” w Będzinie.

"Święta w bibliotece" - zajęcia biblioteczne

15 grudnia 2016 roku, dzieci z grupy 0A, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „Święta w bibliotece” w Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej.

"Zuzia jest chora" - spotkanie czytelnicze

13 grudnia 2016 roku, odbyło się kolejne czytelnicze spotkanie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Pani Ewa zapoznała dzieci z nową przygodą bohaterki z serii Mądra Mysz – Zuzia pt. „Zuzia jest chora”.

Mikołaj 2016

6 grudnia 2016 roku, dzieci z  naszego przedszkola pojechały na spotkanie z Mikołajem do Sali Zabaw „Świat Dory” w Katowicach.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Mikołaj 2016
Mikołaj z władzami miasta

6  grudnia 2016  roku, do naszego przedszkola zawitała Pani Wiceburmistrz Beata Zawiła, która pełniła dzisiaj rolę pomocnika Mikołaja i obdarowała nasze przedszkolaki słodkimi upominkami. Serdecznie dziękujemy !!!