"Zuzia śpi w przedszkolu" - spotkanie czytelnicze

27 września 2016 roku, odbyło się pierwsze powakacyjne czytanie w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Pani Ewa zapoznała dzieci z bohaterką książki z serii Mądra Mysz – Zuzia pt. „Zuzia śpi w przedszkolu”.

"Jesień na polanie" - Teatr Kanon

23 września 2016 roku, nasze przedszkole odwiedzili aktorzy Teatru Kanon z Krakowa z przedstawieniem pt. „Jesień na polanie”.

Dzień Przedszkolaka

20 września 2016 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

"Podaj dalej ... Drugie życie odpadów" - akcja S

16 września 2016 roku, dzieci 6, 5 i 4 – letnie aktywnie przyłączyły się do akcji „Sprzątanie świata – Polska” pod hasłem „Podaj dalej … Drugie życie odpadów”.

Dzień Marzyciela

8 września 2016 roku, dzieci z grupy „0” obchodziły Dzień Marzyciela.

Pierwsze dni w słonecznym przedszkolu !!!

Pierwsze dni w przedszkolu upływają nam na wspólnej zabawie oraz poznawaniu kolegów i otoczenia.

Witamy w nowym roku szkolnym 2016/17

Witamy wszystkie dzieci i ich rodziców/opiekunów w nowym roku przedszkolnym 2016/2017. Skończyły się wakacje i nadeszła pora aby przyjść do przedszkola.

WAKACYJNE ŻYCZENIA !!!

Dyrektor Przedszkola Nr 4 oraz personel życzą wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom/opiekunom wspaniałego wypoczynku !!!

"Przytulankowe ZOO" - spotkanie literackie

11 i 12 lipca 2016 roku, nasze przedszkole odwiedziła Pani Urszula Góra ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego.

Festyn Rodzinny Bezpieczne Wakacje w SDK ODEON

26 czerwca 2016 roku, przedstawiciele naszego przedszkola z grup 5 – latków A i B, zatańczyli na Festynie Rodzinnym Bezpieczne Wakacje zorganizowanym przez SDK ODEON w Czeladzi.