Zajęcie adaptacyjne

23 czerwca 2016 roku, odbyło się zajęcie adaptacyjne dla dzieci, które przygodę z naszym przedszkolem rozpoczną od 1 września. Zajęcie poprowadziła Pani Roma - przyszła wychowawczyni Maluszków.

Pożegnanie przedszkola

23 czerwca 2016 roku, dzieci 6 – letnie pożegnały przedszkole, młodszych kolegów, koleżanki i beztroską zabawę.

23 czerwca Dniem Taty !!!

Dziś jest święto twoje Tato, chcę Ci powinszować za to. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, niech w twym sercu radość gości !!!

Przesadzanie kwiatów z Seniorami

21 czerwca 2016 roku, dzieci z grupy 5 – latków A odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „SENIOR” im. Jana Kaczmarka w Czeladzi. Przedszkolaki pomagały seniorom w przesadzaniu kwiatów do nowych doniczek ozdobionych metodą decoupage.

Edukacyjny Piknik Rodzinny w Miejskim Zespole Szk

15 czerwca 2016 roku, przedstawiciele naszego przedszkola z grup 5 – latków A i B, gościnnie zatańczyli na Edukacyjnym Pikniku Rodzinnym w Miejskim Zespole Szkół w Czeladzi.

"Piosenki dla dzieci" - spotkanie czytelnicze

14 czerwca 2016 roku, dzieci spotkały się po raz ostatni w tym roku szkolnym z panią Ewą z Filii Nr 1 MBP w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Dzieci wysłuchały znanych im wierszy, rymowanek i wyliczanek z książki „Piosenki dla dzieci”.

"Segreguj odpady" - gra edukacyjna

Miasto Czeladź prezentuje grę edukacyjną dla dzieci, w której dowiemy się jak prawidłowo segregować odpady.

"Dzień biało - czerwony"

10 czerwca 2016 roku, w naszym przedszkolu odbył się „Dzień biało - czerwony” w związku z inauguracją Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej „EURO 2016”, odbywających się we Francji.

"Podróż wspomnień" z Baśniową Kapelą

10 czerwca 2016 roku, po raz ostatni w tym roku gościliśmy artystów z Baśniowej Kapeli – Państwa Szafrańców, którzy zabrali nas w "Podróż wspomnień".

Kampania "Pneumokokom mówimy: Szczepimy !!!"

Udostępniamy informację na temat realizowanej kampanii pt. "Pneumokokom mówimy: Szczepimy!!!". Inicjatorem Kampanii jest Fundacja "Aby Żyć", a Patronat honorowy przedsięwzięcia objął Główny Inspektor Sanitarny oraz Rzecznik Praw Dziecka.