"Baśniowy świat przedszkolaków" - spotkanie czy

26 września 2017 roku, rozpoczęliśmy czytelnicze spotkania dzieci z paniami z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Ten rok upłynie pod hasłem „Baśniowy świat przedszkolaków”.

Dzień Otwarty w Szkole Policji w Katowicach

22 września 2017 roku, nasze przedszkolaki z grup 0 i 0A pojechały na wycieczkę do Szkoły Policji w Katowicach, w której odbył się po raz pierwszy Dzień Otwarty dla przedszkolaków.

Dzień Przedszkolaka

20 września 2017 roku, nasze przedszkolaki obchodziły swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Sprzątanie świata 2017 pod hasłem "Nie ma śmie

15 września 2017 roku, wszystkie dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata 2017 – Polska”. Hasło tegorocznej akcji brzmiało „Nie ma śmieci – są surowce”.

Pierwsze dni w przedszkolu !!!

Za nami pierwsze dni pobytu w przedszkolu w nowym roku szkolnym 2017/18. Wszystkie dzieci dobrze już wiedzą, jak wygląda ich rytm dnia w przedszkolu. Przybyło do naszego grona sporo nowych przedszkolaków, które już na dobre zadomowiły się w naszym „Słonecznym przedszkolu„.

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/18 !!!

Witamy wszystkie dzieci i ich rodziców/opiekunów w nowym roku przedszkolnym 2017/2018. Skończyły się wakacje i nadeszła pora aby przyjść do przedszkola.

Wakacyjne życzenia !!!

Serdecznie życzymy, aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne. By sprzyjały poznawaniu nowych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni. Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i efektywnego odpoczynku, byśmy wszyscy mogli nabrać sił do wesołych zabaw w przedszkolu w kolejnym roku szkolnym

Zajęcie adaptacyjne

29 czerwca 2017 roku, w naszym przedszkolu odbyło się zajęcie adaptacyjne dla dzieci, które po raz pierwszy rozpoczną przygodę z naszym przedszkolem od 1 września 2017 roku. Zajęcie poprowadziły Panie: Marta i Sylwia.

I miejsce w konkursie plastycznym "Jak widzisz nas

W czerwcu 2017 roku, naszego przedszkole wzięło udział w konkursie plastycznym pt. „Jak widzisz naszego Zdrowitka?” zorganizowanym przez Aptekę Zdrowit w Czeladzi. Celem konkursu było zaprojektowanie loga apteki. Jest nam bardzo miło poinformować, że I miejsce w konkursie zajął Julian Gruszczyński z grupy 0A.

Życzenia z okazji Dnia Taty !!!

Kochany Tato - zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu zawsze jest fajnie: i w deszcz, i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować, skromny bukiecik kwiatów darować.