Wigilia w grupie 3A

22 grudnia 2017 roku, w oczekiwaniu na święta maluszki z grupy 3A wzięły udział w Wigilii.

Wspólne kolędowanie - spotkanie Jasełkowe

19 grudnia 2017 roku, odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie jasełkowe połączone ze wspólnym kolędowaniem.

"Holenderski pomocnik św. Mikołaja" - zajęcia b

19 grudnia 2017 roku, dzieci z grupy 0A, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „Holenderski pomocni św. Mikołaja” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi.

Świąteczny Kiermasz Ciast

13 grudnia 2017 roku, w naszym przedszkolu z inicjatywy Rady Rodziców został zorganizowany Świąteczny Kiermasz Ciast. Dzięki hojności i zaangażowaniu rodziców/opiekunów dzieci, udało się zebrać 586,65 zł.

"Kalina - córka czarownicy" - spotkanie czytelnic

12 grudnia 2017 roku, odbyło się kolejne czytelnicze spotkania z panią Ewą z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Dzisiaj poznaliśmy kilka baśni  z książki pt. „Kalina – córka czarownicy”.

„Świat toruńskiego piernika” - warsztaty pie

5 i 8 grudnia 2017 roku, dzieci z grupy 0A i 0, uczestniczyły w warsztatach piernikarskich pt. „Świat toruńskiego piernika” w Muzeum Saturn w Czeladzi.

Spotkanie z Mikołajem w Sali Zabaw "Świat Dory"

6 grudnia 2017 roku, dzieci z  naszego przedszkola pojechały na spotkanie z Mikołajem do Sali Zabaw „Świat Dory” w Katowicach.

Mikołaj z władzami miasta

6 grudnia 2017 roku, do naszego przedszkola zawitała Pani Wiceburmistrz Beata Zawiła, która pełniła dzisiaj rolę pomocnika Mikołaja i obdarowała nasze przedszkolaki słodkimi upominkami. Serdecznie dziękujemy !!!

Spotkanie z górnikami

4 grudnia 2017 roku, w naszym przedszkolu gościliśmy niezwykłych gości – górników z Kopalni Wujek w Katowicach, którzy właśnie dzisiaj obchodzą swoje święto czyli Barbórkę. Przedszkolaki wysłuchały opowieści o ciężkiej pracy na kopalni.

Andrzejki 2017

30 listopada 2017 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Andrzejki”, czyli dzień spędzony na radosnych zabawach i wróżeniu. W zabawie andrzejkowej brały udział dzieci z wszystkich grup wiekowych. Nie zabrakło najbardziej popularnych wróżb oraz podglądania „przyszłości” w szklanej kuli.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Andrzejki 2017