Magiczny Dywan - podłoga interaktywna

Od kilku dni dzieci w naszym przedszkolu mogą cieszyć się z Magicznego Dywanu czyli podłogi interaktywnej. W skład Magicznego Dywanu wchodzi projektor, komputer i moduł interaktywny. Obraz wyświetlany na podłodze tworzy wirtualny „magiczny dywan”, na którym uczestnicy mogą przeżywać wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy.

Dzień Kobiet

8 marca 2018 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji chłopcy złożyli życzenia swoim koleżankom oraz starali się być mili i uprzejmi dla dziewczynek. Niektórzy mali mężczyźni przynieśli także laurki oraz kwiaty. Dziękujemy !!!

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Kobiet
"Światowy Dzień DJ" - zajęcia biblioteczne

8 marca 2018 roku, dzieci z grupy 0 wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „9 marca Światowy Dzień DJ” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi.

"Wiersze Juliana Tuwima" - konkurs recytatorski

7 marca 2018 roku, w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. „Wiersze Juliana Tuwima”, w którym wzięły udział dzieci z grup 0 i 0A.

"Bezpieczne Przedszkole" - spotkanie z Policją i

7 marca 2018 roku, do naszego przedszkola w ramach akcji „Bezpieczne przedszkole” przyszli przedstawiciele Policji i Straży Miejskiej w Czeladzi. W spotkaniu wzięły udział dzieci z grup 0 i 0A.

"Apolejka i jej osiołek" - spotkanie czytelnicze

6 marca 2018 roku, odbyło się kolejne comiesięczne czytelnicze spotkania z panią bibliotekarką z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” z cyklu "Baśniowy świat przedszkolaków". Dzisiaj poznaliśmy baśń pt. „Apolejka i jej osiołek”.

"Przyjaciel smoczek" - Baśniowa Kapela

5 marca 2018 roku, gościliśmy artystów z Baśniowej Kapeli – Państwa Szafrańców z przedstawieniem muzycznym pt. „Przyjaciel smoczek”.

3-latki poznają Wszechświat

Przez cały tydzień dzieci w grupie 3 – latków, podróżowały po przestrzeni kosmicznej, aby poznawać tam tajemnice wszechświata.

4-latki bawią się w teatr

W tym tygodniu 4 – latki poznawały i bawiły się w teatr. Każdego dnia dzieci odkrywały nowe tajemnice sztuki aktorskiej. W przygotowanym wspólnie teatrzyku wcielały się w różne postacie, odgrywały własne inscenizacje.

Dzień Otwarty

28 lutego 2018 roku, nasze przedszkole otworzyło swoje drzwi dla dzieci i ich rodziców/opiekunów, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola a chciałyby rozpocząć przygodę z naszym przedszkolem od 1 września 2018 roku.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Otwarty