„21 luty Międzynarodowy Dzień Języka Ojczyste

22 lutego 2018 roku, dzieci z grupy 0A, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „21 luty Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi.

,,Samochód marzeń 2018" - konkurs plastyczny

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Toyota Motor Corporation pt. ,,The 12th Toyota Dream Car Art Contest", którego pierwszym etapem jest konkurs krajowy ,,Samochód marzeń 2018".

„Raz, dwa, trzy – piszesz Ty” - zajęcia bib

20 lutego 2018 roku, dzieci z grupy 0 wzięły udział w zajęciach bibliotecznych pt. „Raz, dwa, trzy – piszesz Ty” w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi. Zajęcia były zorganizowane z okazji Ogólnopolskiego Dnia Pisania Piórem, który obchodzony jest 12 lutego.

„O babci, krasnalu i kolorowych kulkach” - Tea

19 lutego 2018 roku, gościliśmy aktorów z Teatru Skrzat z Krakowa, którzy zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt. „O babci, krasnalu i kolorowych kulkach”.

Walentynki

14 lutego 2018 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Walentynki. Z tej okazji dzieci wykonały na zajęciach serduszka i laurki, którymi nawzajem się obdarowały w dowód sympatii i przyjaźni.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Walentynki
Walentynki w DPS SENIOR

01 lutego 2018 roku, dzieci z grupy 0, 0A i 4 latków – latków odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „SENIOR” im. Jana Kaczmarka w Czeladzi. Przedszkolaki zostały zaproszone przez „seniorów” na wspólne zajęcia plastyczne z okazji nadchodzących Walentynek.

Ferie zimowe w naszym przedszkolu

Ferie zimowe to czas odpoczynku i beztroskich zabaw poza przedszkolem. Jednakże przedszkolaki, które ferie spędzały w naszym przedszkolu nie narzekały na nudę.

Bal z Babcią i Dziadkiem

17 stycznia 2018 roku, w naszym przedszkolu odbył się Bal Przebierańców z Babcią i Dziadkiem. W tym roku bal został połączony z obchodami Dnia Babci i Dziadka.

"O Nowym Roku i o młynarzu Sylwestrze” - spotka

09 stycznia 2018 roku, odbyło się kolejne comiesięczne czytelnicze spotkania z panią Ewą z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi. Tegoroczne spotkania pod hasłem „Baśniowy świat przedszkolaków”, sprzyjają poznawaniu baśni. Dzisiaj poznaliśmy baśń Lucyny Krzemienieckiej pt. „O Nowym Roku i o młynarzu Sylwestrze”.

Świąteczne życzenia !!!

Świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, który właśnie przemija, życzy cała społeczność Przedszkola nr 4