Pożegnanie przedszkola

22 czerwca 2017 roku, w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste Pożegnanie Przedszkola przez najstarsze przedszkolaki, w trakcie którego dzieci wystawiły dla rodziców przedstawienie teatralne pt. „Kopciuszek”.

"Prezent dla Mamy - coś ładnego prawie z niczego

21 czerwca 2017 roku, odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego pt. "Prezent dla Mamy - coś ładnego prawie z niczego", zorganizowanego przez Powiatową Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną w Będzinie. Nasze przedszkole w tym konkursie reprezentowała Amelka Kuleta.

Wycieczka do Ochotniczej Straży Pożarnej w Czela

9 czerwca 2017 roku, dzieci z grupy 0, wybrały się na wycieczkę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Czeladzi.

Podziękowania !!!

Miło nam Państwa poinformować, że w ramach zebranych pieniędzy podczas Festynu z okazji Dnia Mamy i Taty, udało nam się zakupić mini wieżę za kwotę 300,00 zł. dla grupy 3 - latków.

"Zuzia jedzie na wakacje" - spotkanie czytelnicze

8 czerwca 2017 roku, odbyło się ostatnie przed wakacjami spotkanie czytelnicze w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Pani Anetka zapoznała dzieci z kolejną przygodą bohaterki z serii Mądra Mysz – Zuzia pt. „Zuzia jedzie na wakacje”.

"Czerwony Kapturek" - Teatr Kanon

7 czerwca 2017 roku, po raz ostatni w tym roku szkolnym nasze przedszkole odwiedzili aktorzy Teatru Kanon z Krakowa z przedstawieniem pt. „Czerwony Kapturek”.

Wycieczka do Skansenu w Chorzowie

2 czerwca 2017 roku, dzieci z całego przedszkola były na wycieczce w Skansenie na terenie Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie z okazji Dnia Dziecka.

III edycja Dnia Dziecka "Z przedszkola na stadion"

1 czerwca 2017 roku, dzieci z grupy 0 i 0A wzięły udział w III edycji Dnia Dziecka „Z przedszkola na stadion”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem „Mini Liga Mistrzów Przedszkolaków”.

Dzień Dziecka na sportowo - życzenia

1 czerwca 2017 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka na sportowo.

Warsztaty pszczelarskie w GSW Elektrownia w Czelad

29 i 31 maja 2017 roku, dzieci z grupy 0 i 0A zwiedziły w GSW Elektrownia w Czeladzi wystawę z okazji 400 lat czeladzkiego pszczelarstwa.