25 listopada 2015 roku, obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

20 listopada 2015 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka uchwalony przez Sejm RP w 2014 roku.

"W głębinach mórz i oceanów" - zajęcia biblio

19 listopada 2015 roku, dzieci z grupy 5 – latów B wzięły udział w zajęciach bibliotecznych w Filii Nr 1 MBP nawiązujących tematyką do Dnia Rybaka.

"Świat dzikich zwierząt"- spotkanie czytelnicze

18 listopada 2015 roku, dzieci spotkały się po raz kolejny z panią bibliotekarką w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Dzisiaj przedszkolaki poznały książkę Agnieszki Frączek pt. „Świat dzikich zwierząt”.

Zawody w kręgle w DPS SENIOR

12 listopada 2015 roku, dzieci z grupy 5 – latków B odwiedziły mieszkańców DPS „SENIOR”. Przedszkolaki zostały zaproszone przez „seniorów” na rozegranie zawodów w kręgle.

11 Listopada - Święto Niepodległości

11 listopada to niezwykle ważna data dla każdego Polaka – to dzień, kiedy nasza Ojczyzna odzyskała wolność po wielu latach niewoli. Znaczenie tego wydarzenia oraz szacunek i miłość do naszego kraju staramy się ukazywać dzieciom już od najmłodszych lat.

1 Listopada - czas pamięci !

30 października 2015 roku, w związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych i Zaduszek – czasem pamięci o zmarłych, dzieci z grupy 4 i 5 – latków B, poszły ze zniczami pod Pomnik upamiętniający członków Związku Orła Białego.

Halloween 2015

30 października 2015 roku, w przedszkolu można było spotkać czarownice, duszki, wampiry i inne dziwne zjawy.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Halloween 2015
Jesienne zabawy

Za oknem roztacza się jesienna aura, ale nasze przedszkolaki uważają, że to najpiękniejsza pora roku: pełna barw i magii.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Jesienne zabawy
"Dyzio Leniuszek" - Teatr Skrzat

26 października 2015 roku, dzieci obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Dyzio Leniuszek” w wykonaniu aktorów z krakowskiego Teatru Skrzat.