Spotkanie z Policją i Strażą Miejską

14 grudnia 2015 roku, do naszego przedszkola w ramach akcji „Bezpieczne przedszkole” przyszli przedstawiciele Policji i Straży Miejskiej w Czeladzi.

Jasełka dla Seniorów w SDK ODEON

12 grudniu 2015 roku, najstarsze przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie jasełkowe dla gości czyli Seniorów w SDK ODEON w Czeladzi.

"Najpiękniejsza bombka" - konkurs plastyczny

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, przedstawicielki naszego przedszkola – Natalka B. i Lena K., przygotowały piękne bombki na konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza przestrzenna bombka bożonarodzeniowa”.

Mikołaj z władzami Miasta Czeladź

7 grudnia 2015 roku, do naszego przedszkola zawitał niespodziewany gość, który okazał się przedstawicielem Mikołaja. W tę niecodzienną rolę wcielił się Pan Burmistrz Zbigniew Szaleniec.

Dzień Górnika

4 grudnia 2015 roku, w naszym przedszkolu gościliśmy niezwykłych gości – górników, którzy właśnie dzisiaj obchodzą swoje święto czyli Barbórkę.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Dzień Górnika
Mikołaj z Baśniową Kapelą

3 grudnia 2015 roku, nasze przedszkole odwiedził Mikołaj z Aniołkiem.

Andrzejki 2015

30 listopada 2015 roku, obchodziliśmy „Andrzejki”.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Andrzejki 2015
Pasowanie na Przedszkolaka

27 listopada 2015 roku, odbyła się pierwsza uroczystość maluszków czyli „Pasowanie na Przedszkolaka”. To szczególnie ważny dzień dla maluchów, które od dzisiaj stają się pełnoprawnymi przedszkolakami.

Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa 2015

26 listopada 2015 roku, dzieci z grupy 5 – latków B wzięły udział w „Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaka” w Hali Sportowej MOSiR w Czeladzi .

"Mikrofon, MOK i TY" - IV Festiwal Wokalny w Wojko

26 listopada 2015 roku – Marika F. Konrad W., reprezentowali nasze przedszkole w IV Festiwalu Wokalnym „Mikrofon, MOK i TY” zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach.