Dzień Chłopaka 2015

30 września 2015 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka.

"Na Rusinowej Polanie" - Baśniowa Kapela

24 września 2015 roku, po raz pierwszy w tym roku szkolnym, gościliśmy artystów z Baśniowej Kapeli – Państwa Szafrańców z przedstawieniem muzycznym pt. „Na Rusinowej Polanie”.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2015

21 września 2015 roku, wszystkie dzieci w naszym przedszkolu, obchodziły swoje święto – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który przypada na 20 września.

Sprzątanie Świata 2015 pod hasłem "Wyprawa - po

18 września 2015 roku, 4, 5 i 6 – latki aktywnie przyłączyły się do 22 akcji „Sprzątanie świata – Polska 2015” pod hasłem „Wyprawa - poprawa”.

"Sum wąsaty i inne logopedyczne tematy" - spotkan

16 września 2015 roku, odbyło się pierwsze powakacyjne czytanie w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom". dzisiaj był to zbiór wierszyków Urszuli Kozłowskiej pt. „Sum wąsaty i inne logopedyczne tematy”.

Rodzice/Opiekunowie włączyli się do akcji "Cał

Wzorem minionych lat, nasze przedszkole, popierając ogólnopolską akcję „Cała Polska czyta dzieciom” kontynuuje cykliczne spotkania „Rodzice/Opiekunowie czytają dzieciom”.

"Nasze prawa i obowiązki w sieci" - zajęcia eduk

We wrześniu 2015 roku, nasze przedszkole przystąpiło do projektu realizowanego w ramach programu Bezpiecznie Tu i Tam Fundacji Orange.

Pierwsze dni w przedszkolu w roku szkolnym 2015/16

Za nami pierwsze dni pobytu w przedszkolu w nowym roku szkolnym 2015/16. Mamo, Tato, zobaczcie jak wesoło spędzamy czas w przedszkolu !!!

Co nowego w Słonecznym Przedszkolu ?

W okresie ubiegłego roku szkolnego oraz tegorocznych wakacji w naszym przedszkolu odbyły się liczne prace remontowe na zewnątrz i wewnątrz budynku.

Witamy w nowym roku szkolnym 2015/16 !!!

Witamy wszystkie dzieci i ich rodziców/opiekunów w nowym roku przedszkolnym 2015/2016. Skończyły się wakacje i nadeszła pora aby przyjść do przedszkola.