"Kubusiowi Przyjaciele Natury" - VIII edycja progr

W lutym 2016 roku, nasze przedszkole przystąpiło do realizacji VIII edycji programu edukacyjnego „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

Walentynki 2016

12 lutego 2016 roku, w grupie 5 – latków B dzieci z okazji nadchodzących Walentynek, wykonały na zajęciach serduszka i laurki, którymi nawzajem się obdarowały w dowód sympatii i przyjaźni.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Walentynki 2016
Dzień Otwarty 2016

12 lutego 2016 roku, nasze przedszkole otworzyło swoje drzwi dla dzieci i ich rodziców/opiekunów, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola a chciałyby rozpocząć przygodę z naszym przedszkolem od września 2016 roku.

"Wierszyki z morałem" - spotkanie czytelnicze

11 lutego 2016 roku, odbyło się spotkanie z panią bibliotekarką z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Dzień Babci i Dziadka w DPS SENIOR

2 lutego 2016 roku, dzieci z grupy 5 – latków A i B odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „SENIOR” im. Jana Kaczmarka w Czeladzi.

Certyfikat "Chronimy Dzieci"

W roku szkolnym 2015/16, nasze przedszkole przystąpiło do Programu Chronimy Dzieci realizowanego w ramach Rządowego programu na lata 2014-2016 “Bezpieczna i przyjazna szkoła". Po spełnieniu standardów otrzymaliśmy Certyfikat „Chronimy dzieci”.

"Świat Dory" - wycieczka do sali zabaw w Katowica

1 lutego 2016 roku, wszystkie dzieci z naszego przedszkola pojechały do Sali Zabaw „Świat Dory” w Katowicach.

"Gramy dla Waldka" - akcja charytatywna

28 i 29 stycznia 2016 roku, w naszym przedszkolu odbyła się zbiórka pieniędzy w ramach akcji charytatywnej „Gramy dla Waldka”.

Bal 2016

29 stycznia 2016 roku, w naszym przedszkolu odbył się Bal Przebierańców, który poprowadził DJ oraz Pajacyk.

Kategoria: Aktualności całość aktualności: Bal 2016
"Czary - Mary" - zajęcia biblioteczne

28 stycznia 2016 roku, dzieci z grupy 5 – latków A, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych. Spotkanie pt. „Czary – Mary w bibliotece” tematycznie związane było z obchodami Dnia Iluzjonistów.