Logotyp jednostki organizacyjnej

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"Strona pełni funkcję BIP

Jesteś na: Strona główna / Nasze Przedszkole / Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

Rok szkolny 2019/20

Maj 2020 roku - Wyróżnienie dla Franciszka Jońca za udział w Konkursie Plastycznym "Pan Toti - górnikiem" zorganizowanym przez Fundację "Pan Toti i przyjaciele" w Gliwicach.

Styczeń 2020 roku - Podziękowanie za udział w X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Mój własny anioł", którego organizatorem było Przedszkole Miejskie nr 11 w Będzinie.

Grudzień 2019 roku - III miejsce dla Amelii Łaski w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno-Plastycznym pt. „Figury geometryczne oczami dzieci”, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya w Czeladzi.

10 grudnia 2019 roku - wyróżnienie dla Niny Rek, Leny Madej i Michała Latosińskiego w Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd pt. „Hej Kolęda, Kolęda”, którego organizatorem było Przedszkole Publiczne nr 11 w Czeladzi.

Listopad 2019 - Dyplom dla przedszkola za udział w akcji "Szkoła do hymnu"

Listopad 2019 - Dyplom dla przedszkola za udział w akcji "Szkoła pamięta"

Październik 2019 - Nagroda Burmistrza Miasta Czeladź dla Pani EWY ŻEBROWSKIEJ za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej.

Rok szkolny 2018/19

Czerwiec 2019 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w Programie zajęć Drużyny Kangura.

Czerwiec 2019 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w Akcji zbierania nakrętek "Kasperek".

3 czerwca 2019 roku - Dyplom dla grupy 0 w imprezie sportowej z okazji Dnia Dziecka pt. "Z przedszkola na stadion" zorganizowanej  przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź.

06 maja 2019 - III miejsce dla Dominiki Broll z grupy 3B za udział w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. "Barwy narodowe oczami dziecka" zorganizowanym przez Przedszkole nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu" w Czeladzi.

Marzec 2019 - I miejsce dla Laili Mierzejewskiej z grupy 5B za udział w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Mój własny anioł”
zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 11 w Będzinie.

Grudzień 2018 - Dyplom dla przedszkola za udział w akcji edukacyjnej "Wyraźni na drodze".

Listopad 2018 - Dyplom dla przedszkola za udział w akcji "Rekord dla Niepodległej".

Wrzesień 2018 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w Konkursie na projekt odblasku - symbolu "Ogólnopolskiego Policyjnego Dnia Odblasku".

Rok szkolny 2017/18

Czerwiec 2018 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w Akcji zbierania nakrętek "Kasperek".

Czerwiec 2018 rokuCertyfikat „Kubusiowych Przyjaciół Natury” dla przedszkola za udział w programie „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

6 czerwca 2018 roku - statuetka i Dyplom dla grupy 0A za udział w Festiwalu Tańca Europejskiego "Tanecznym krokiem przez Europę" w Kopalni Kultury na Piaskach zorganizowanym przez Przedszkole Nr 10 im. Przyjaciół Disneya w Czeladzi.

4 czerwca 2018 roku - puchar dla grupy 0 i 0A w imprezie sportowej z okazji Dnia Dziecka pt. "Z przedszkola na stadion" zorganizowanej  przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź.

Kwiecień 2018 roku - Podziękowania dla Rodziców i dzieci za zaangażowanie w akcję charytatywną "Wielkanocne upominki dla Rodzinki" zorganizowaną przez Fundację Wspierania Rozwoju Zasobów Ludzkich "Nasze Zagłębie" w Czeladzi.

Kwiecień 2018 roku - Dyplom dla Karoliny Czok, Leny Koźmińskiej, Cezarego Oleszka i Piotra Stępnia za udział w Konkursie Ekologicznym Moja Ziemia - Czysty Świat "Ja jestem ten, który daje tlen" zorganizowanym przez Urząd Miejski w Będzinie, PGL LP Nadleśnictwo Siewierz, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego - Ośrodek Edukacji w Będzinie oraz Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Będzinie.

27 marca 2018 roku - I miejsce dla Anny Mięsiak i Natalii Bugajskiej za udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim "Wiersze Juliana Tuwima" w Kopalni Kultury na Piaskach zorganizowanym przez Przedszkole Nr 5 w Czeladzi.

7 marca 2018 roku - I miejsce dla Anny Mięsiak, Natalii Bugajskiej i Karoliny Czok w Konkursie Recytatorskim "Wiersze Juliana Tuwima" zorganizowanym przez Przedszkole Nr 4 w Czeladzi.

Październik 2017 - Nagroda Burmistrza Miasta Czeladź dla Pani Dyrektor Barbary Węgrzyn za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej.

Rok szkolny 2016/17

26 czerwca 2017 roku, I miejsce dla Juliana Gruszczyńskiego oraz Dyplomy dla Małgorzaty Czapnik, Leny Koźmińskiej, Oliwii Banaś, Pauliny Wyszomierskiej, Doriana Oleś i Bartosza Muchy za udział w konkursie plastycznym "Jak widzisz naszego Zdrowitka?" zorganizowanym przez Aptekę Zdrowit w Czeladzi.

21 czerwca 2017 roku, Dyplom dla Amelii Kulety za udział w konkursie plastycznym pt. "Prezent dla Mamy - coś ładnego prawie z niczego" zorganizowanym przez Powiatową Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną w Będzinie.

Czerwiec 2017 roku - Certyfikat "Chronimy Dzieci" w ramach Rządowego Programu "Bezpieczna i przyjazna szkoła".

Czerwiec 2017 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w Akcji zbierania nakrętek "Kasperek".

1 czerwca 2017 roku - puchar dla grupy 0 i 0A w imprezie sportowej z okazji Dnia Dziecka pt. "Z przedszkola na stadion" zorganizowanej  przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź.

11 maja 2017 roku, wyróżnienie dla Sandry Jaworskiej za udział w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Panna Kreseczka" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 9 im. Wandy Chotomskiej w Będzinie.

10 maja 2017 roku - I miejsce dla Leny Krzosy, III miejsce dla Kacpra Habrzyka oraz wyróżnienie dla Joanny Barć za udział w Gminnym Konkursie Plastycznym "Barwy narodowe oczami dziecka" zorganizowanym przez Przedszkole Nr 4 w Czeladzi.

28 marca 2017 roku - I miejsce i wyróżnienie dla Magdaleny Stencel, I miejsce dla Anny Mięsiak i Miłosza Wójcika za udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim "Wiersze Jana Brzechwy" w Kopalni Kultury na Piaskach zorganizowanym przez Przedszkole Nr 5 w Czeladzi.

13 marca 2017 roku - I miejsce dla Anny Mięsiak i Magdaleny Stencel, II miejsce dla Ryszarda Mioduckiego i Miłosza Wójcika, III miejsce dla Nikoli Puto i Dominika Orpycha w Konkursie Recytatorskim "Wiersze Jana Brzechwy" zorganizowanym przez Przedszkole Nr 4 w Czeladzi.

15 grudnia 2016 roku - wyróżnienie dla Amelii Bieleckiej, Nikoli Stoczyńskiej i Konrada Wanatowicza za udział w XV Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży"Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 6 i Szkołę Podstawową Nr 4 w Będzinie.

Październik 2016 roku - dyplom dla Joanny Barć, Emilii Orpych i Kacpra Habrzyka za udział w konkursie plastycznym "Francja oczami dziecka" zorganizowanym przez Przedszkole Nr 10 im. Przyjaciół Bajek Disneya w Czeladzi.

Październik 2016 - Nagroda Burmistrza Miasta Czeladź dla Pani IWONY CYGNAROWSKIEJ za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej.

Rok szkolny 2015/16

1 czerwca 2016 roku - puchar dla 5 – latków A i B w imprezie sportowej z okazji Dnia Dziecka pt. "Z przedszkola na stadion" zorganizowanej  przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź.

10 maja 2016 roku - dyplom dla przedszkola za udział w Festiwalu Twórczości Muzycznej, Tanecznej i Plastycznej "Czeladzkie Talenty 2016" pod patronatem Burmistrza Miasta Czeladź.

22 kwietnia 2016 roku - dyplom dla Leny Węgrzyn, Leny Krużyńskiej i Kamila Bobeckiego za udział w pokazie Mody Ekologicznej w Galerii Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Czeladzi.

Kwiecień 2016 roku - dyplom dla Natalii Paluszkiewicz, Niny Uzdowskiej, Filipa Bielickiego i Kacpra Habrzyka za udział w konkursie plastycznym "Wiosenne zwiastuny" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 12 w Sosnowcu.

Styczeń 2016 roku - Certyfikat "Chronimy Dzieci" w ramach Rządowego Programu na lata 2014 - 2016 "Bezpieczna i przyjazna szkoła".

Grudzień 2015 roku – wyróżnienie dla Leny Krużyńskiej z grupy 5 – latki A w konkursie plastycznym „Najpiękniejsza przestrzenna bombka bożonarodzeniowa” zorganizowanym przez Przedszkole Nr 9 w Czeladzi.

26 listopada 2015 roku - dyplom dla Mariki Flak i Konrada Wanatowicza za udział w IV Festiwalu Wokalnym "Mikrofon, MOK i TY" zorganizowanym Przez Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach. 

26 listopada 2015 rokuI miejsce i Puchar dla 5 – latków B w „Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej” zorganizowanej przez Przedszkole Publicznego nr 7, Przedszkole Publiczne nr 9, Urząd Miasta Czeladź oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi.

Październik 2015 - Nagroda Burmistrza Miasta Czeladź dla Pani Dyrektor BARBARY WĘGRZYN za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej oraz wyróżnienie dla Pani EWY ŻEBROWSKIEJ za zaangażowanie w działalność Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Rok szkolny 2014/15

1 czerwca 2015 roku - puchar dla 5, 6 – latków w imprezie sportowej z okazji Dnia Dziecka pt. "Z przedszkola na stadion" zorganizowanej  przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź.

14 maja 2015 roku - I miejsce dla Anny Kraski, Julii Szymanek i Leny Krużyńskiej z grupy 4, 5 - latków w konkursie wiedzy ekologiczno - przyrodniczej pt. "Przyjaciel przyrody" zorganizowanym przez Przedszkole Nr 10 w Czeladzi.

16 kwietnia 2015 roku - wyróżnienie dla Wiktorii Kidawy za udział w XV Jubileuszowym Przeglądzie Poezji Dziecięcej pt. "A wiosna przyszła pieszo" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 12 w Sosnowcu.

14 kwietnia 2015 roku - zorganizowanie wystawy prac plastycznych naszych przedszkolaków w Spółdzielczym Domu Kultury ODEON w Czeladzi.

1 kwietnia 2015 roku - I miejsce dla Klaudii Bystrowskiej, II miejsce dla Jakuba Kaczmarka i III miejsce dla Amelii Bieleckiej w konkursie plastycznym "Wielkanocna pisanka" zorganizowanym przez Przedszkole Nr 4 w Czeladzi. 

13 marca 2015 roku - I miejsce dla Anny Mięsiak, Oliwii Wilczak i Wiktorii Kidawy, II miejsce dla Bartosza Jacha, Jeremiego Wesołowskiego i Anny Cembor, III miejsce dla Magdaleny Stencel, Dawida Grabowskiego i Leny Szkocny oraz wyróżnienie dla Niny Uzdowskiej, Michała Rossy, Amelii Pilarek-Słabikowskiej i Gabrieli Struskiej w konkursie recytatorskim "Mój ulubiony wiersz" zorganizowanym przez Przedszkole Nr 4 w Czeladzi.

Styczeń 2015 roku - wyróżnienie dla Julii Szymanek i Michaliny Stępień z grupy 4,5 - latków w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Kochany zwierzak" zorganizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 2 w Czarnkowie.

Grudzień 2014 roku - nagroda dla przedszkola w konkursie Zwierzakolubni zorganizowanym przez Bulibę.

Rok szkolny 2013/14

Czerwiec 2014 roku – Dyplom dla 5 - latków za udział w XIII edycji programu edukacyjnego Akademia Misia Haribo pt. "Poznaj Świat z Misiem Haribo".

Kwiecień 2014 roku - Przedszkole otrzymało zestaw komputerowy Young Explorer z oprogramowaniem w ramach przystąpienia do Programu Nauczania Przedszkolnego KidSmart zorganizowanego przez Firmę IBM oraz Śląski Urząd Marszałkowski.

Listopad 2013 roku - Dyplom dla Przedszkola za udział w akcji charytatywnej "Pełna miska dla schroniska" zorganizowanej przez Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach.

Październik 2013 roku - Dyplom dla 5 - latków za udział w konkursie plastycznym pt. "Psie marzenia" zorganizowanego w ramach akcji charytatywnej "Pełna miska dla schroniska" przez Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach.

Październik 2013 - Nagroda Burmistrza Miasta Czeladź dla Pani Dyrektor BARBARY WĘGRZYN za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej.

Rok szkolny 2012/13

3 czerwca 2013 roku – puchar dla 6 – latków w imprezie sportowej zorganizowanej w ramach podsumowania akcji Bezpieczne Przedszkole oraz z okazji Dnia Dziecka, pod hasłem „Bezpieczne Przedszkole – na sportowo” zorganizowanej przez Przedszkole Publiczne nr 7, Przedszkole Publiczne nr 9 im. „Baśniowej Krainy” oraz Akademię Piłki Nożnej w Czeladzi.

Czerwiec 2013 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w akcji zbierania nakrętek "Kasperek".

30 kwietnia 2013 rokuI miejsce dla Zuzanny Gajdy w konkursie plastycznym „Piękne są nasze barwy ojczyste” zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Będzinie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Będzinie.

Marzec 2013 rokuCertyfikat Projektu PEWNIAK – Pozytywna Energia W Nauczaniu I Aktywnym Kształceniu – podnoszenie kompetencji zawodowych nauczycielek/li edukacji przedszkolnej i edukacji wczesnoszkolnej woj. śląskiego nr WND – POKL,09.04.00-24-001/11, realizowanego w ramach Priorytetu IX, Działania 9.4 Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

15 kwietnia 2013 rokuII miejsce dla Piotra Piotrowskiego i wyróżnienie dla Igora Parszewskiego w konkursie plastycznym pt. „Ilustrujemy wiersze Jana Brzechwy” zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. Józefa Lompy w Katowicach.

Rok szkolny 2011/12

23 czerwca 2012 rokuI miejsce dla Matyldy Mrozowskiej – Satały w Lidze Funny Judo dla przedszkolaków i uczniów klas 1 – 3 zorganizowanej w Zabrzu.

Czerwiec 2012 rokuCertyfikat za udział w programie „Dodaj język polski do ulubionych”.

Czerwiec 2012 roku - Certyfikat za uczestniczenie w akcji Bezpieczne Wakacje.

Czerwiec 2012 rokuCertyfikat „Kubusiowych Przyjaciół Natury” dla przedszkola za udział w IV edycji programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

31 maja 2012 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w Małej Olimpiadzie dla 6 - latków z okazji Dnia Dziecka. 

1 kwietnia 2012 rokuI miejsce dla Matyldy Mrozowskiej – Satały w Radzionkowskiej Lidze Funny Judo dla przedszkolaków i uczniów klas 1 – 3 zorganizowanej przez UKS „PMDK – Judo” Radzionków.

Marzec 2012 rokuCertyfikat Akademii Zdrowego Przedszkolaka dla przedszkola za wzięcie udziału w akcji Piramida Żywienia Przedszkolaka (edycja – jesień 2011).

19 grudnia 2011 rokuIII miejsce dla Weroniki Proszowskiej w X Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa” w Będzinie.

19 grudnia 2011 rokuI miejsce dla Martyny Wrześniewskiej i Macieja Leszczyńskiego w II Regionalnym Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym „Świąteczny upominek” zorganizowanym przez Przedszkole im. „Przyjaciół Bajek” w Wojkowicach.

12 grudnia 2011 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w X Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa" zorganizowanym w Będzinie.

9 listopada 2011 rokuI miejsce i Puchar dla 6 – latków w „Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaka” zorganizowanej przez Przedszkole Publicznego nr 7, Przedszkole Publiczne nr 9 im. „Baśniowej Krainy”, Urząd Miasta Czeladź oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi.

Październik 2011 - Nagroda Burmistrza Miasta Czeladź dla Pani Dyrektor EWY RULECKIEJ za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej. 

Rok szkolny 2010/11

19 czerwca 2011 rokuIII miejsce dla 5 i 6 – latków w Przeglądzie Twórczości Wokalnej, Tanecznej i Plastycznej w Hali MOSiR w Czeladzi.

10 maja 2011 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w konkursie "Bezpieczne Przedszkole" zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czeladzi. 

Kwiecień 2011 rokuII miejsce dla Julii Szostek oraz Dyplom dla przedszkola w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Prawa dziecka” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 50 w Sosnowcu.

Kwiecień 2011 rokuwyróżnienie dla Sebastiana Kowalskiego w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Palma wielkanocna” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 15 w Będzinie.

9 stycznia 2011 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w 19 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

17 grudnia 2010 rokuI miejsce dla Natalii Mermel w IX Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej w Będzinie „Kolęda i Kartka Bożonarodzeniowa”.

15 grudnia 2010 rokuwyróżnienie dla 5 – latków w konkursie plastycznym „Piernikowe ozdoby choinkowe” zorganizowanych przez SDK Odeon w Czeladzi.

9 listopada 2010 rokuI miejsce i Puchar dla 6 – latków w „Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaka” zorganizowanej przez Przedszkole Publicznego nr 7, Przedszkole Publiczne nr 9 im. „Baśniowej Krainy”, Urząd Miasta Czeladź oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czeladzi.

Rok szkolny 2009/10

17 czerwca 2010 rokuTytuł Fana Muzyki Jazzowej dla przedszkola za udział w audycjach muzycznych zorganizowanych przez SDK Odeon w Czeladzi.

Czerwiec 2010 rokuIII miejsce dla Dominiki Pałach i wyróżnienie dla Martyny Widery w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Fortepian Chopina nutką malowany” zorganizowanym przez Artystyczne Przedszkole w Warszawie.

31 marca 2010 rokuwyróżnienie dla Zofii Dobińskiej i Moniki Stachury w konkursie logopedycznym „Trudne wierszyki łamiące języki” zorganizowanym przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Czeladzi.

30 marca 2010 rokuwyróżnienie dla 6 – latków w konkursie plastycznym „Mazurek Wielkanocny” zorganizowanym SDK Odeon w Czeladzi.

18 grudnia 2009 rokuI miejsce dla Aleksandry Siudy w VIII Konkursie Twórczości Muzycznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży w Będzinie.

10 grudnia 2009 roku I miejsce dla 3 - latków w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "To ja - Pluszowy Miś" zorganizowanym przez Europejskie Przedszkole Klubu Kubusia Puchatka w Kiełczowie.

Październik 2009 - Medal "Zasłużony dla oświaty" dla Pani Dyrektor EWY RULECKIEJ wręczony przez Burmistrza Miasta Czeladź oraz wyróżnienie dla Pani EWY ŻEBROWSKIEJ za zaangażowanie w działalność Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Rok szkolny 2008/09

Czerwiec 2009 rokuCertyfika „Przyjaciół Natury” dla przedszkola za udział w pierwszej pilotażowej edycji programu „Przyjaciele Natury”.

1 czerwca 2009 rokunagroda I stopnia dla 6 – latków na Festiwalu Aktywności i Ekspresji Twórczej Przedszkolaków „Skrzatolandia 2009” zorganizowanym przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Siewierzu.

Maj 2009 rokuwyróżnienie dla Martyny Jurczyk w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Świat zaklęty w kolorach” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

23 – 25 kwietnia 2009 rokuwyróżnienie dla 4 i 5 – latków na VII Ogólnopolskim Festiwalu Ekspresji Dziecięcej oraz VI Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Sztuka i edukacja, edukacja przez sztukę” współorganizowanej przez Centrum Ekspresji Dziecięcej przy Bibliotece Śląskiej w Katowicach, Bibliotekę Śląską, i Wyższą Szkołę Administracji w Bielsku - Białej.

17 kwietnia 2009 rokuwyróżnienie dla 5 i 6 – latków w konkursie plastyczny „Akcenty Wielkanocne” zorganizowanym przez SDK Odeon w Czeladzi.

7 stycznia 2009 roku wyróżnienie dla 5 i 6 – latków w konkursie plastycznym „Świąteczne anioły” zorganizowanym przez SDK Odeon w Czeladzi.

17 grudnia 2008 rokuwyróżnienie dla Klaudii Adamczyk w XV Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Fryderyka Chopina w Będzinie.

Październik 2008 - Nagroda Śląskiego Kuratora Oświaty dla Pani Dyrektor EWY RULECKIEJ za wybitne osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze i organizacyjne.

Rok szkolny 2007/08

16 czerwca 2008 rokuI miejsce dla 5 i 6 – latków w projekcie artystyczno – edukacyjnym „Świat Małego Dziecka”  i nagroda specjalna dla przedszkola oraz tytuł "Przyjaciela Małego Dziecka" w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

13 maja 2008 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w Miejskim Konkursie "Bezpieczne Przedszkole" zorganizowanym przez Miasto Czeladź.

30 kwietnia 2008 roku - III miejsce dla Laury Nowakowskiej oraz Dyplom dla przedszkola za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Ekologiczny piktogram "Opiekun przyrody" zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 31 w Olsztynie.

11 kwietnia 2008 rokuwyróżnienie dla Julii Gondorek w konkursie plastycznym „Spacer po Będzinie” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 13 w Będzinie.

12 kwietnia 2008 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w I Targach Przedszkolnych zorganizowanych przez CH M1 w Czeladzi.

28 marca 2008 rokuwyróżnienie dla 5 – latków w konkursie plastycznym „Palma Wielkanocna” zorganizowanym przez SDK Odeon w Czeladzi.

Grudzień 2007 rokuII miejsce dla 6 – latków w konkursie plastycznym „Tradycje Świąt Bożego Narodzenia – Bombka Świąteczna” zorganizowanym przez SDK Odeon w Czeladzi.

Rok szkolny 2006/07

15 czerwca 2007 rokuI miejsce i nagroda specjalna (500,00 zł.) oraz rzeczowa dla przedszkola a także tytuł "Przyjaciela Małego Dziecka" w projekcie artystyczno – edukacyjny „Świat małego dziecka” w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej.

25 maja 2007 rokuwyróżnienie dla Moniki Wit i Natalii Ziółkowskiej w konkursie plastycznym „50 lat wspólnej Europy” zorganizowanym przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Będzinie.

23 maja 2007 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w konkursie "Bezpieczne Przedszkole" zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 1 w Czeladzi.

18 kwietnia 2007 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w Koncercie Wiosennym "Spotkanie z Czterolistną Koniczynką" zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 11 w Czeladzi.

18 kwietnia 2007 rokuwyróżnienie dla Laury Nowakowskiej w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Bohaterowie utworów Jana Brzechwy” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 4 im. Juliana Tuwima w Będzinie. 

10 stycznia 2007 roku - wyróżnienie dla przedszkola w konkursie plastycznym "Choinka tradycyjna lub nowoczesna" zorganizowanym przez SDK Odeon w Czeladzi.

Grudzień 2006 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jestem projektantem świątecznej kartki" zorganizowanym przez Przedszkole Nr 61 Integracyjne w Bydgoszczy.

28 października 2006 roku - I miejsce dla 5 - latków w konkursie plastycznym "Moje spotkanie z Ojcem Świętym" zorganizowanym przez Starostwo Będzińskie. 

Rok szkolny 2005/06

Czerwiec 2006 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w Ogólnopolskim Konkursie plastycznym "Moja zabawka" zorganizowanym przez Przedszkole w Węglowicach.

17 maja 2006 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w konkursie "Czeladź - Bezpiecznym Miastem" zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 5 w Czeladzi.

Styczeń 2006 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w Ogólnopolskiej Akcji Góra Grosza 2005.

7 grudnia 2005 rokuI miejsce dla 6 – latków w przeglądzie plastyczno – muzycznym pt. „Święta Bożego Narodzenia to czas kolęd i aniołków” w Kościele św. Mateusza w Czeladzi.

Grudzień 2005 - Nagroda Burmistrza Miasta Czeladź dla Pani dyrektor EWY RULECKIEJ za wybitne osiągnięcia dydaktyczno - wychowawcze.

Rok szkolny 2003/04

10 marca 2004 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w konkursie recytatorskim "Wierszobranie - czyli poezja przedszkolaka" zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne Nr 4 w Czeladzi.

9 marca 2004 roku - Dyplom za udział w II Turnieju Międzymiastowym "Humor Przedszkolaka" w Będzinie.

9 stycznia 2004 roku - I miejsce dla przedszkola w konkursie plastycznym "Szopka bożonarodzeniowa" zorganizowanym przez SDK Odeon w Czeladzi.

13 maja 2003 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w konkursie Bezpieczne Przedszkole zorganizowanym przez Miasto Czeladź. 

15 kwietnia 2003 roku - II miejsce dla przedszkola w konkursie plastycznym "Wycinanka z elementami Świąt Wielkanocnych" zorganizowanym przez SDK Odeon w Czeladzi.

21 marca 2003 roku - honorowe wyróżnienie dla Grzegorza Karaska w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci i młodzieży do lat 16 Wiosenne spotkania Rawicz 2003 "Kolory szarości".

9 stycznia 2003 roku - II miejsce dla przedszkola w konkursie plastycznym "Kartka świąteczna" zorganizowanym przez SDK Odeon w Czeladzi.

Rok szkolny 2001/2002

20 maja 2002 roku - Dyplom dla przedszkola za udział w konkursie Bezpieczne Przedszkole zorganizowanym przez Miasto Czeladź. 

19 kwietnia 2002 roku - Dyplom dla przedszkola za najładniejszy plakat "Jak segregować odpady" nadany przez Burmistrza Miasta Czeladź.

11 stycznia 2002 roku - I miejsce dla przedszkola w konkursie plastycznym "Bombka choinkowa" zorganizowanym przez SDK Odeon w Czeladzi.

18 kwietnia 2001 roku - I miejsce dla 6 - latków w konkursie plastycznym związanym z Tradycjami Świąt Wielkanocnych zorganizowanym przez SDK Odeon w Czeladzi.

Rok szkolny 1999/2000

14 stycznia 2000 roku - wyróżnienie dla przedszkola w konkursie plastycznym "Choinka inaczej" zorganizowanym przez SDK Odeon w Czeladzi.

 

Redakcja strony: Nasze sukcesy Rejestr zmian

  • Podmiot udostępniający informację:PP4
  • Pierwsza publikacja:Cygnarowska Iwona2020-05-26 11:14:46
  • Aktualizacja publikacji:Cygnarowska Iwona2020-05-26 11:14:49
  • Wytworzenie publikacji:Cygnarowska Iwona2020-05-26 11:14:46
  • Zatwierdzenie informacji:Cygnarowska Iwona2020-05-26 11:14:46
Drukuj Liczba odwiedzin: 56
ul. Miasta Auby 14,
41-250 Czeladź
tel. 32 265 26 41
e-mail: przedszkole4czeladz[at]op.pl

Dane adresowe

Przedszkole Publiczne nr 4 im. "Słonecznego uśmiechu"

Obsługa i nadzór techniczny: IntraCOM.pl