16 KWI 2020

Telewizja Polska uruchomiła ofertę edukacyjną kierowaną dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zachęcamy do zapoznania się !!!

• 30 marca br. uruchomiono pasmo „Wesoła Nauka”. Od poniedziałku do piątku, po godz. 11:05 na antenie TVP2, pojawia się nowy cykl edukacyjny. Jest on skierowany do przedszkolaków i dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, a także ich rodziców i nauczycieli. Program „Wesoła Nauka” to trwające po 30 minut zajęcia dla najmłodszych. Prowadzący wraz z nauczycielami, rodzicami, youtuberami i gwiazdami telewizji prowadzą dzieci przez fascynujący świat nauki;
  • Program „Wielkie Dzieła Małych Rąk” to magazyn tworzony we współpracy
    z ekspertami Ministerstwa Edukacji Narodowej, który oferuje nowatorskie podejście do edukacji obejmujące takie dziedziny jak: matematyka, język polski, przyroda, języki obce, a także zajęcia ruchowe i naukę przez zabawę.