21 LIS 2014

Pasowanie na Przedszkolaka 2014

Pani Dyrektor dokona pasowania
Pasowanie na Przedszkolaka

21 listopada 2014 roku, odbyło się uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka”. Najmłodsze dzieci zostały pełnoprawnymi członkami naszego „słonecznego” przedszkola. Wszystkich zebranych gości, serdecznie powitała Pani dyrektor, która następnie oddała głos maluszkom. A maluszki stanęły na wysokości zadania. Chociaż do przedszkola uczęszczają dopiero nieco ponad dwa miesiące, to z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności. Były bardzo dzielne, wspaniale zaśpiewały i powiedziały wierszyki. Dla nich to pierwsze poważne wystąpienie przed publicznością. Rodzice/opiekunowie bardzo wzruszeni, dumni i zadowoleni ze swoich pociech, bili gromkie brawa. Po występie Pani Dyrektor za pomocą kolorowej kredki, dokonała uroczystego pasowania na prawdziwego przedszkolaka. Każdy maluch otrzymał Dyplom Pasowania na Przedszkolaka i drobne upominki. Na zakończenie uroczystości, dzięki uprzejmości rodziców/opiekunów był czas na wspólne pałaszowanie pysznych ciast. Nie obyło się także bez chwili dla fotoreporterów. Wszystkim maluszkom i ich rodzicom/opiekunom życzymy satysfakcji z pociech oraz przyjemnych wrażeń z pobytu w naszym przedszkolu.