„Tanecznym krokiem przez Europę” - Festiwal T

6 czerwca 2018 roku, przedstawiciele grupy 0A, wzięli udział w Festiwalu Tańca Europejskiego pt. „Tanecznym krokiem przez Europę” w Kopalni Kultury. Nasza grupa taneczna zaprezentowała taniec francuski. Poziom występów zaskoczył jury, które postanowiło przyznać wszystkim przedszkolom pierwsze miejsce. Statuetki, dyplomy i upominki wręczył dzieciom Burmistrz Miasta Czeladź Pan Zbigniew Szaleniec. Gratulujemy !!!

"Ja jestem ten, który daje tlen" - konkurs ekolog

Przedszkolaki z grupy 0 i 0A zostały nagrodzone dyplomami za udział w XX edycji konkursu ekologicznego Moja Ziemia – Czysty Świat pt. „Ja jestem ten, który daje tlen”.

"Mini Mistrzostwa Świata" - IV edycja Dnia Dzieck

4 czerwca 2018 roku, dzieci z grupy 0 i 0A wzięły udział w IV edycji Dnia Dziecka pt. „Z przedszkola na stadion”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem „Mini Mistrzostwa Świata” w nawiązaniu do zbliżających się Mistrzostw Świata w Rosji.

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom: kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego pieska i kotka, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba i wspaniałych przyjaciół.

Dzień Dziecka - spektakl teatralny "Jaś i Małgo

30 maja 2018 roku, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, dzieci z grup 3A, 3 oraz 4 - latków, wyjechały do Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie na spektakl pt. „Jaś i Małgosia”.

Dzień Dziecka - Podchody

30 maja 2018 roku, z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka, obie grupy starszaków wzięły udział w Podchodach. Zabawa została przeprowadzona w ogrodzie przedszkolnym.

Życzenia dla wszystkich Mam !!!

Wszystkim Mamom z okazji ich święta, w tym bardzo szczególnym dniu, składamy życzenia wszystkiego najlepszego, dziękując za miłość, codzienny trud wychowania, za opiekę, za to, że potraficie uśmiechać się najpiękniej w świecie, że z wami wszystko jest prostsze, za to, że ... jesteście. Dziękujemy !!!

Informacja w sprawie RODO - klauzula ogólna

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych (RODO), proszę zapoznać się z klauzulą ogólną.

Dzień Mamy i Taty 2018

24 maja 2018 roku, odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość szczególna, bowiem świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty.

"Janosik" - spotkanie czytelnicze

22 maja 2018 roku, odbyło się kolejne comiesięczne czytelnicze spotkania z panią bibliotekarką z Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki w Czeladzi, w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” z cyklu „Baśniowy świat przedszkolaków”. Dzisiaj poznaliśmy baśń pt. „Janosik” Zofii Urbanowskiej.