01 CZE 2015

Na stadionie
Zawody na stadionie
Dzieci na stadionie
Dzieci na stadionie z władzami miasta

1 czerwca 2015 roku, dzieci z grupy 5, 6 – latków wzięły udział w I edycji Dnia Dziecka pod hasłem „Z przedszkola na stadion”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź. W imprezie uczestniczyły dzieci ze wszystkich przedszkoli i SP nr 3 na płycie stadionu im. Józefa Pawełczyka w Czeladzi. Dzieci rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach sportowych w 16 strefach pod okiem trenerów i instruktorów, m.in. brały udział w zajęciach Capoeiry, zabawach z piłką nożną, siatkówce, tańczyły zumbę. Zainteresowaniem cieszyły się konkurencje z szarfami, chustą Klanza oraz stanowisko, gdzie dzieci mogły tworzyć ogromne bańki mydlane. Można było też odpocząć przy stolikach i narysować wakacyjne obrazki. Jedną z głównych atrakcji imprezy była smoczyca Klara, która rozdawała wszystkim dzieciom cukierki oraz lizaki. Na zakończenie udanego dnia każdy uczestnik imprezy został nagrodzony medalem oraz słodyczami a placówki sprzętem sportowym (hula – hop). Nagrody były wręczane przez władze naszego miasta oraz organizatorów. Dzieci wróciły do przedszkola zmęczone ale bardzo zadowolone z tak spędzonego czasu.