"Spotkanie z Muminkami" - zajęcia biblioteczne

9 czerwca 2016 roku, dzieci z grupy 5 – latków B, wzięły udział w zajęciach bibliotecznych poświęconych twórczości Tove Jansson. Panie bibliotekarki przybliżyły dzieciom postać pisarki, która wymyśliła Muminki.

"Mamo, Tato, Nie boję się dentysty" - pierwsze s

8 i 9 czerwca 2016 roku, w naszym przedszkolu odbyło się pierwsze spotkanie w ramach akcji edukacyjno – profilaktycznej „Mamo, Tato, Nie boję się dentysty” prowadzonej przez PPHU PROMEDICI Sp. Z o. o. Poradnia Stomatologiczna w Bytomiu.

"Czerpanie papieru"- 5 - latki A na warsztatach w

6 czerwca 2016 roku, grupa 5 – latków A wzięła udział w niecodziennych warsztatach czerpania papieru w Muzeum Saturn w Czeladzi.

"Duszek Śmieciuszek" - spektakl w Teatrze Dzieci

3 czerwca 2016 roku, przedszkolaki wyjechały do Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie na spektakl pt. „Duszek Śmieciuszek”.

"Czerpanie papieru" - 5 - latki B na warsztatach w

2 czerwca 2016 roku, dzieci z grupy 5 – latków B uczestniczyły w warsztatach czerpania papieru w Muzeum Saturn w Czeladzi pod kierunkiem pani historyk Anny Binek – Zajdy.

Podziękowania dla sponsorów !!!

Cała społeczność Przedszkola Nr 4 im. Słonecznego uśmiechu w Czeladzi, składa serdeczne podziękowania sponsorom, którzy podarowali przedszkolakom prezenty z okazji Dnia Dziecka !!!

Dzień Dziecka 2016

1 czerwca 2016 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka na wesoło i sportowo.

"Z Przedszkola na Stadion" - impreza sportowa z ok

1 czerwca 2016 roku, dzieci z grupy 5 – latków B i część dzieci z grupy 5 – latków A, wzięły udział w II edycji Dnia Dziecka pod hasłem „Z przedszkola na stadion”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Czeladź. Impreza nawiązywała do zbliżającego się Euro 2016.

Życzenia z okazji Dnia Dziecka !!!

Kochane przedszkolaki !!! z okazji waszego święta – Dnia Dziecka, składamy Wam życzenia !!!

Życzenia z okazji Dnia Mamy !!!

Z okazji Dnia Mamy, życzę, Ci Mamo, spokoju i słońca, dni wolnych od trudu, wakacji bez końca i marzeń spełnionych. Przyjaciół bez liku i pięknych dla Ciebie pisanych wierszyków !!!