31 SIE 2020

Witamy w nowym roku szkolnym 2020/21 !!! Dane kontaktowe z wychowawcami

Witamy wszystkie dzieci i ich rodziców/opiekunów w nowym roku przedszkolnym 2020/21, który tym razem rozpoczynamy w bardzo trudnych okolicznościach jakimi jest stan epidemii. W związku z rozpoczęciem nowego roku w reżimie sanitarnym, prosimy Rodziców/Opiekunów dzieci o zapoznanie się i przestrzeganie Procedur bezpieczeństwa, Procedur przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola oraz wytycznych GIS. Bezpieczeństwo pracowników przedszkola, dzieci oraz Państwa będzie od nas wymagać współpracy, zrozumienia i cierpliwosci. Bardzo prosimy o rozwagę i rozsądek oraz porozmawianie z dziećmi, że po powrocie do przedszkola zastaną inny porządek i zasady postępowania (zachowanie zgodnie z wytycznymi sanitarnymi). Pomimo niezwykłej sytuacji przedszkolakom życzymy miłych chwil w przedszkolu. Rodzicom/opiekunom – wyrozumiałości. Chcemy by każdy dzień stawał się nowym doświadczeniem, a zapamiętane wiadomości i zdobyte umiejętności służyły przez wiele lat.

W roku 2020/2021 witamy 5 grup:

• 3-latki – mgr Romana Dyszy-Tuchowska oraz Pani Katarzyna Fiuk

• 4-latki – mgr Ewa Żebrowska oraz Pani Roksana Nowacka

• 5-latki – mgr Katarzyna Sadowska, mgr Iwona Cygnarowska oraz Pani Karina Ozga

kontakt:

• grupa 0A – mgr Marta Wojciechowska, Pani Bożena Pąperska oraz Pani Katarzyna Orzech

• grupa 0B – mgr Beata Prucnal, mgr Barbara Węgrzyn oraz Pani Aneta Kabza

kontakt:

Na naszej stronie internetowej będzie można przeczytać o wszystkich ważnych i ciekawych wydarzeniach z życia naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że chętnie będą tu zaglądać wszyscy, którym bliskie jest nasze przedszkole. Zaglądajcie i czytajcie. Zapraszamy !!!