Życzenia wakacyjne !!!

Serdecznie życzymy, aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu nowych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni.

Zajęcie adaptacyjne

25 czerwca 2015 roku, w przedszkolu odbyło się zajęcie adaptacyjne dla maluszków, które zaczną przygodę z naszym przedszkolem 1 września.

Pożegnanie Przedszkola 2015

19 czerwca 2015 roku, w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Pożegnania przedszkola przez najstarsze dzieci.

Akcja "Posadź swoje drzewko"

W roku szkolnym 2014/15, nasze przedszkole przystąpiło do akcji „Posadź swoje drzewko”.

"Co było potem?" - spotkanie czytelnicze

16 czerwca 2015 roku, odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym czytelnicze spotkanie z panią bibliotekarką. Dzieci poznały książkę obrazkową Tove Jansson pt. „Książka o Mimbli, Muminku i Małej Mi – co było potem?”

Muzeum Chleba w Radzionkowie - wycieczka

15 czerwca 2015 roku, dzieci z grupy 4,5 i 5,6 – latków wraz z opiekunami odwiedziły Muzeum Chleba w Radzionkowie.

Piknik Rodzinny 2015

12 czerwca 2015 roku, popołudniu w naszym ogrodzie odbył się Piknik Rodzinny.

"Dzieje straży pożarnej w Polsce i na świecie"

11 czerwca 2015 roku, dzieci z grupy 4, 5 – latków zwiedziły wystawę pt. „Dzieje straży pożarnej w Polsce i na świecie” w Muzeum Saturn w Czeladzi.

"Mały chemik" - zajęcia biblioteczne

9 czerwca 2015 roku, dzieci z grupy 4, 5 – latków po raz ostatni w tym roku szkolnym wzięły udział w zajęciach bibliotecznych w Filii Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi. Dzieci mogły wcielić się w „małych chemików”.