12 CZE 2015

Piknik 2015
Piknik
Piknik Rodzinny

12 czerwca 2015 roku, popołudniu w naszym ogrodzie odbył się Piknik Rodzinny. Wspaniała zabawa była możliwa dzięki zaangażowaniu rodziców/opiekunów, którzy przygotowali różne atrakcje dla dzieci, pracowników przedszkola oraz pięknej pogodzie. A było w czym wybierać – do dyspozycji dzieci była dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, malowanie twarzy, modelowanie balonów, żonglerka, chodzenie na szczudłach, ogromne bańki mydlane, mini disco, wata cukrowa. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się przejażdżka na koniach, do których ustawiła się długa kolejka. Nie zabrakło też stoiska z pysznymi ciastami oraz innymi smakołykami jak kiełbaski czy kaszanka. Wszystkie atrakcje były udostępnione dla dzieci za symboliczną opłatą a dochód z pikniku zasilił konto Rady Rodziców naszego przedszkola i będzie przeznaczony na potrzeby dzieci. Jesteśmy pewni, że to piątkowe popołudnie dostarczyło dzieciom wspaniałej zabawy, radości a rodzicom/opiekunom pozwoliło odpocząć od spraw zawodowych, codziennych trosk i kłopotów a przede wszystkim stało się okazją do wspólnego spędzenia czasu ze swoimi pociechami.

Gorące podziękowania należą się Paniom z Rady Rodziców za ogromne zaangażowanie w zorganizowanie pikniku i poszukiwanie sponsorów: Wioletcie Zenderowskiej, Joannie Szkocny, Edycie Ernt – Domagale, Magdalenie Oleszek, Monice Wesołowskiej, Urszuli Kaczmarek.

Sponsorami pikniku byli:

• Pani Katarzyna Węgrzyn – Firma KAMAGA (usługi animacyjne, wata cukrowa)
  • Państwo Andrzej Gut i Ewa Suszczyk – grill
  • Panie: Sylwia Stasiorowska, Magdalena Oleszek, Joanna Szkocny, Agnieszka Grzebinoga, Agnieszka Gruszczyńska – ciasta
  • Pan Grzegorz Owsianka – napoje
  • Piekarnia KRÓL – pączki
  • Pan Mirosław Kafel – wyroby na grill
  • Firma HUHTAMAKI – opakowania jednorazowe
  • Firma SKOK JOWISZ – dmuchany zamek
  • Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie – konie

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za wielkie serce i dobrą wolę – przedszkolaki, rodzice i pracownicy przedszkola !!!