05 CZE 2018

"Ja jestem ten, który daje tlen" - konkurs ekologiczny

Otrzymaliśmy dyplomy

Przedszkolaki z grupy 0 i 0A wzięły udział w XX edycji konkursu ekologicznego Moja Ziemia – Czysty Świat pt. „Ja jestem ten, który daje tlen” zorganizowanym przez Urząd Miejski w Będzinie, PGL LP Nadleśnictwo Siewierz, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego - Ośrodek Edukacji w Będzinie oraz Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Będzinie. Patronat medialny nad konkursem objęło TVP 3 Katowice oraz Prezydent Miasta Będzin. Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy z zakresu ekologii, promowanie ochrony środowiska i postaw proekologicznych, lansowanie zdrowego stylu życia i rozwijanie wiedzy o regionie. Nasze przedszkole reprezentowali: Cezary O., Karolina Cz., Piotr S. oraz Lena K., którzy pod opieka Pani Marty wykonali prace plastyczne przedstawiające liście w czterech porach roku. Dzieci zostały nagrodzone dyplomami. Gratulujemy !

"Ja jestem ten, który daje tlen" - konkurs ekologiczny

• Ja jestem ten, który daje tlen - konkurs ekologiczny Ja jestem ten, który daje tlen - konkurs ekologiczny